Kickboks

Alex Pereira: “Levin’i Parçalayacağım!”


Alex pereira vs artem levin

Alex Pereira, Los Angeles’ta yapılan GLORY 17 LAST MAN STANDING’in Ortasıklet Şampiyonluk Turnuvası’nın çeyrek finalinde Artem Levin’e yenilerek elenmişti.

Öncesindeki birçok kişi gibi, Pereira da Levin’in dövüş stilini çözdü.

Levin maç sonrasında “İyi olduğu anlar oldu, ama ritmi ve zamanlaması o kadar zayıflamıştı ki, ona Mart ayında Zagreb’teki GLORY 14’ü kazandıran performansı tekrar ettiremedi.”dedi.

Pereira ise “Doğrudur, en iyi dövüşüm değildi. Genel olarak Artem’in stilinden dolayı, alışılmışın dışında hamlelerin olduğu bu tür bir maç beklemiyordum.”diyerek Levin’in dediklerini doğrular gibiydi.

“Stilimin alışılmışın dışında olduğunu biliyorum ve bir rövanşla, insanlara özel bir maç sunabilirim, onun da bunu isteyeceğini biliyorum. Ama en sert rakibimden ve ayrıca dünyanın bir numaralı organizasyonunun bir numaralı dövüşçüsünden gücümle ilgili iltifatlar duymak beni memnun etti.”

Levin karşısında aldığı mağlubiyet GLORY’deki ilk mağlubiyetti ama bu Pereira’yı yıldırmadı. Aksine bu durum onu daha da kamçıladı. Çalışmalar için Brezilya’ya dönen Pereira, Levin’le bir rövanş istediğini ve bu maçta onu parçalayacağını da ifade etti.

“Levin karşısında bir rövanş maçında farklı olarak ne yapardınız? Ben bu maçı alırım. Göreceksiniz, bir dahaki sefere daha güçlü, daha zekice, daha hızlı ve en önemlisi de daha olgunlaşmış olarak geleceğim.”


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
1 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
İbrahim
İbrahim
7 yıl önce

Parçala behçet

Başa dön tuşu