Kickboks

Atakan “Avatar” Arslan Son Çıkış ile TRT 1 Ekranlarında!


Atakan Arslan vs flip Romanya Superkombat

En son Alex Flip ile Romanya’da çıktığı karşılaşmada haksız değerlendirme sonucu karşılaşmayı  extra rounddan spnra puan ile kaybeden Atakan Arslan, TRT 1 ekranlarında severleri ile buluştu.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Son Çıkış adlı dizide yer alan Atakan Arslan resmi Instagram hesabından şunları dile getirdi;

“Her cumartesi saat 20:00 de TRT1 ekranlarında yayınlanan “Son Çıkış” dizisinde Atakan Arslan’ı mutlaka izleyin ‪Yeşilay’ın destekleri ile cağımızın problemi uyuşturucuyu konu alan, bu bataklığa duşmuş kurtulan ve düşülmemesi için neler yapılabileceğini anlatan bu projede real bir örnek olarak kandımı oynamaktayım. Tamamen yaşanmış gerçek hayat hikayelerini konu alan bu dizide mutlaka kendinizden bir şeyler bulacaksınız. Bugün beraber büyüdüğüm çocukluk arkadaşlarımın çoğu ya ceza evinde yada uyuşturucu bağımlısı. Yanı bu tur kötü alışkanlıklardan koruyan en büyük etken spordur. Hayata karşı olan mücadelemizi spora yansıtarak Allah’ın izniyle pek çok kez dünyanın en iyisi olduk ve bir o kadar hayal edilmesi bile zor olan isler basardık basta babam olmak üzere bu yola çıkmamda banı yönlendiren babam Mehmet Arslan’a antrenörüm Yılmaz Çeken’e menajerim Birol Topuz’a ve hem abım hem dostum hem arkadasım olarak her şekilde benden desteğini esirgemeyen güzel insan Bilgehan Demir’e teşekkür ederim. Çok yol aldık ama nereden geldiğimizi unutmadık!”

Son Çıkış, her cumartesi saat 20:00’da TRT1’de…

Son Çıkış TRT 1 Fragman:


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu