Badr Hari GLORY ile Anlaştı, Enfusion Çıldırdı. Tazminat Davası…


hari-glory-enfusion

Ünlü kickboksör Badr Hari’nin 3 Mart’ta Rotterdam’daki Glory 51’de ringe çıkacağı ve 2010’da It’s Showtime’da diskalifiye olarak yenildiği Hesdy Gerges’le bir kez daha ringe çıkacağı daha önce açıklanmıştı.

Diğer taraftan Enfusion Kickboxing promotörü ise Hari ile Mayıs ayı için anlaşmaya vardıklarını ve Badr Hari-Luis Tavares maçı için imzaları attıklarını açıklamıştı.

Enfusion adına açıklama yapan avukat Walter van Steenbrugge, Mayıs ayı için 18 bin kişilik Antwerp spor sarayını kiraladıklarını, Hari’nin GLORY ile anlaşmaya varmasının kendilerine en az 1 milyon dolara mal olduğunu, bu meblağın tazmini için Badr Hari ve ekibine tazminat davası açacaklarını açıkladı.

Öte yandan bugüne kadar herhangi bir Enfusion event’i bu denli yüksek sayıda bir seyirci önünde yapılmadı. Hatta GLORY bile genellikle 15 binin üzerindeki salonları genellikle tercih etmiyor. Enfusion’ın gerçekten Antwerp spor sarayını kiralayıp kiralamadığı bilinmiyor ama Hari vs Tavares maçının Avrupa’nın en önemli kickboks gecelerinden biri olacağını düşündükleri kesin.

Enfusion’ın konuyu sürekli basın önünde gündeme getirmesi ise, Mart ayında rakip organizasyon GLORY’de ringe çıkacak olan Hari’ye “bedava tanıtım” yapmaktan başka da pek bir işe yaramıyor gibi görünüyor.

Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

5 Yorum - "Badr Hari GLORY ile Anlaştı, Enfusion Çıldırdı. Tazminat Davası…"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
mertkln
Üye
mertkln

Hahaha enfusion sanırım dolandırıcılar tarafından taklaya getirilmiş. 2 3 dolandırıcı çıkıp biz badr in menajeriyiz gelin bi anlaşma yapalım deyip paraları indirmiştir 😀

Adem Aktaş
Üye
Adem Aktaş

Conor-floyd maçı gibi hari-joshua reklamı yapılsa muhteşem olurdu yaaa

GGG
Üye
GGG

Hari-joshua reklamı yapılsa paranın anasını ağlatılar

GGG
Üye
GGG

Bence de enfusion’u dolandırmışlar. Kim dolandırmışsa tebrikler 🙂

Dr.Kickboxing
Üye
Dr.Kickboxing

Enfusion son zamanlarda yükselişte olan bir organizasyon ama hala bir glory etmez. badr hari enfusion a biraz fazla gelir ben enfusionun badr ı karşılayabileceğine pek inanmıyorum birileri cidden enfusionla eğlenmiş ve onları kandırmış olmalı.