Badr Hari ve 3 Dövüşçüye Büyük ŞOK!


Dünyaca ünlü kickboksörün neden çok zamandır maça çıkamadığı belli oldu. Hollanda’da bir televizyon programında yapılan açıklamalar şok etkisi yarattı. Programda yapılan açıklamada Badr Hari ile birlikte Hesdy Gerges, Mladen Brestovac ve Ariel Machado’nun yasaklı madde testlerinden başarısız çıktıklarını ve lisanslarının askıya alındığını bildirdi.

34 yaşındaki Badr Hari en son 2018 mart ayında Hesdy Gerges ile rövanşa çıkmış ve puanla kazanmıştı. İlginçtir Gerges de son iki maçını testlerden başarıyla geçemeyen Badr Hari ve Mladen Brestovac ile yapmıştı. Gerges iki maçtan da mağlubiyetle ayrıldı.

Rico Verhoeven Tertemiz

Glory ile yeni sözleşme aşamasında olan Rico Verhoeven ise tüm testlerden başarıyla geçerken kanında ve idrar örneğinde tek bir yabancı maddeye rastlanmadığı açıklandı.

Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

1
Yorumlar

1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
GGG Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
GGG
Üye
★★★★
GGG

Badr Hari kendini bitirdi, kendi topuğuna sıktı resmen. Yazık gerçekten çok yazık. Sayısız çocuk bu adam sayesinde dövüş sporlarına başlamıştır. Büyük bir efsaneydi ama hikâyesini yarım bıraktı. Bu saatten sonra artık Hari’nim dönmesini de bekleyemeyiz. Onu 2009’daki Badr Hari olarak hatırlayacağız hep. Ve bana göre bu sporun tarihteki en büyük efsanesi