Biletleri Tamamen Biten Enfusion Abu Dhabi Sezon Finalinde Fatih Ulusoy Bombası


2018’in en istikrarlı ve ses getiren Kickboks organizasyonu olarak Türkiye’de de zevkle takip edilen Enfusion’da Tayfun Özcan, Selahattin Şagin gibi isimleri izleme imkanı bulmuştuk. Şimdi ise gelecek hafta sonu Birleşik Arap Emirliklerinde yapıalcak sezon finalinde yıl boyunca GP şampiyonlukları yaşayan 8 kickboksör 8’li turnuvada karşı karşıya gelecek. Aynı gece 3 maç kazanan 2018 yılı 72.5 Kg Dünya Şampiyonu olacak.

Bu dev şampiyonluk heyecanının yanı sıra Dubai’de yaşayan Osmanlı lakaplı Fatih Ulusoy’da Enfusion sezon finalinde Faslı Muhammed Boubkari ile ağır sıklet maçında karşı karşıya gelecek. 2 farklı sıklette dünya şampiyonu olmayı başaran Boubkari bu kez Fatih Ulusoy ile ringe çıkacak.

Fatih Ulusoy, Ismael Lazaar ile ringe çıkmış ve hatırlanacağı üzere maçın hemen başında şanssız bir şekilde bacağı kırılmıştı. Uzun sürte sonra Fatih Ulusoy’u izlemek büyük keyif verecek.

Fatih’in dışında aynı gece Selahattin Şahin de Enfusion’da ringe çıkacaklar arasında yer alacak. Fatih Şahin’in 85 Kg ligindeki rakibi ise Belçikalı Anis Bouzid.

Biletleri haftalar öncesinden tükenen Enfusion finalleri ekrana DMAX’ten gelecek.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

1
Yorumlar

1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
GGG Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
GGG
Üye
★★★★
GGG

UFC çok büyük bir marka oldu. Dana White köşeyi döndü. Servetini McGregor’la paylaşmalı