Enfusion’da Dünya Sıralamaları Açıklandı! Türk Dövüşçüler Kaçıncı Sırada?


Enfusion, erkekler kategorisinde dünya sıralamasını güncelledi. Her ağırlık kategorisinde ilk 5 sıra basınla paylaşıldı. 70 Kg kategorisine inmesi beklenen Türk Yıldız Tayfun Özcan 72.5 Kg’da zirveden inmiyor. 2019’da Büyük maçta Semeleer’e karşı ringe çıkması beklenen Tayfun 70 Kg’ye inerse sıralamalar alt üst olabilir.

Ağır Sıklet :
Şampiyon : Levi Rigters (HOL)
1. Martin Pacas (SLV)
2. Andrei Herasimchuk (BLG)
3. Iraj Azizpour (IRN)
4. Arek Wrzosek (POL)
5. Nidal Bchiri (ALM)

-95 kg
Şampiyon : Bogdan Stoica (RUM)
1. Mohamed Boubkari (FAS)
2. Ondrej Hutnik (ÇEK)
3. Terpal Tokaev (RUS)
4. Jegish Yegoian (ERM)
5. Hicham Achalhi (FAS)

-85 kg
Şampiyon : Ibrahim Elboustati (FAS)
1. Ulrik Bokeme (KONGO)
2. Loren Javier (İSP)
3. Artur Kyshenko (UKR)
4. Hicham Elgaoui (FAS)
5. Juan Cervantes (MEK)

-80 kg
Şampiyon : Vladimir Moravcik (SLV)
1. Artur Kyshenko (UKR)
2. Hicham Elgaoui (FAS)
3. Dmitry Valent
4. Cyril Benzaquen (FRA)
5. Lofti Amri (FAS)

-75 kg
Şampiyon : Endy Semeleer (HOL)
1. Diogo Calado (POR)
2. Aziz Kallah (FAS)
3. Nordin van Roosmalen (HOL)
4. Marouan Toutouh (FAS)
5. Davide Armanini (İTA)

-72.5 kg
Şampiyon: Tayfun Ozcan (TUR)
1. Endy Semeleer (HOL)
2. Superbon Banchamek (TAY)
3. Marouan Toutouh (FAS)
4. Diogo Calado (POR)
5. Nordin Ben Moh (FAS)

-70 kg
Şampiyon : Jonay Risco (İSP)
1. Tayfun Ozcan (TUR)
2. Superbon Banchamek (TAY)
3. Buakaw Banchamek (TAY)
4. Enriko Kehl (ALM)
5. Davit Kiria (GÜR)

-67 kg
Şampiyon : Ilias Bulaid (FAS)
1. Jomthong Chuwatana (TAY)
2. Walid Hamid (FAS)
3. Petchanong Banchamek (TAY)
4. David Mejia (İSP)
5. Andre Bruhl (ALM)

-63 kg
Şampiyon : Soufiane Kaddouri (FAS)
1. Saenchai Yokkao Gym (TAY)
2. Hamza Essalih (FAS)
3. Andrej Bruhl (ALM)
4. Cristian Spectu (RUM)
5. Christopher Shaw (İNG)

-60 kg
Şampiyon: Ilias Ennahachi (FAS)
1. Zhao Chongyang (ÇİN)
2. Seksan Kwanmuang (TAY)
3. Cristian Spectu (RUM)
4. Wang Junyu (ÇİN)
5. Panphayak Sitchefboontam (TAY)

-57 kg
Şampiyon : Franck Gross (FRA)
1. Yuta Murakoshi (JAP)
2. Zhao Fuxiang (ÇİN)
3. Haruma Saikyo (JAP)
4. Rodtang Jitmuangnon (TAY)
5. Jorge Varela (İSP)


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

2
Yorumlar

1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
DAĞISTAN turan74cellat hopkins Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
cellat hopkins
Üye
★★
cellat hopkins

hey gidi artur hey masotoya karşı mükemmel maç çıkarmıştı bence hakkıydı ama masotonu son k1 finaliydi bırakacaktı ve maçı uzatmaya taşıyıp masatoya vermişlerdi o artur simdi sıralmada 1 ve 3 sırada bir yandan devam ettiğine sevindim.

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

enfusion da olmasa artık kickboks seyredemiycez Glory zaten eski k-1 cilere yer vermiyor Daniel ghita bakalım nerde dövüşecek