Enfusion’da Kongolu Bokeme Bu Kez Fena Nakavt oldu!


İspanya’nın Tenerife adasında gerçekleşen Enfusion’un 81. organizasyonunda şok bir nakavt yaşandı. Gecenin ana maçında ringe çıkacak olan Jonay Risco trafik kazası geçirince yerine İspanyollar’ın bir diğer yıldızı Maykel Garcia dövüştü. DMAX’ten canlı olarak yayınlanan Enfusion’da Garcia’nın rakibi Taylandlı Superbon Banchamekti. 85 Kg’da dünya çapında nam yapan Kongolu Ulrike Bokeme de yer aldı. Superbon 3 raunt sonrasında ev sahibi rakibi Garcia’yı tüm hakemlerin ortak kararı ile puanla mağlup etti.

Gecenin 2. ana maçı iseUlrik Bokeme ile ev sahibi Loren Jorge Javier arasındaydı. Maçın 15. saniyesinde karşılaşmanın uzak ara favori ismi Bokeme çok ağır bir şekilde nakavt oldu. Salonda yer yerinden oynarken Loren’in sevinci görülmeye değerdi.

Geceye damga vuran bir diğer mücadele ise iki İspanyol Ubay Gonzalez ile David Peña arasındaydı 57 Kg maçında resmen kıametler koptu. 3 Raunt boyunca adeta savaş veren ikiliden kazanan David Peña oldu. DMAX izleyicisi bu karşılaşmayı sosyal medyada gecenin en iyi maçı olarak ilan etti…

Loren Jorge vs Ulrik Bokeme Maçı Nakavt Anını Hemen İzle;


Benzer Haberler

Yorumlar

  Abone ol  
Bildir