Kickboks

GFC’nin Kalbi Türkiye’de Attı! Şampiyon Zabit Samedov

GFC'nin Kalbi Türkiye'de Attı! Şampiyon Zabit Samedov

GFC 3 Dubai heyecanı Kanaltürk ekranlarında başladı. Bu muhteşem Kickboks atmosferini Bilgehan Demir anlattı, Birol Topuz ve Türk’ün gururu Atakan Arslan ise yorumladı…

Danyo Ilunga vs. Jafar Ahmadi
Gecenin ilk karşılaşması Danyo Ilunga ile Jafar Ahmadi arasında gerçekleşti. Karşılaşmanın en başından itibaren üstünlük sağlayan Danyo Ilunga, bu üstünlüğü sayesinde karşılaşmanın sonunu erken getirdi. Karşılaşmayı 2. roundda teknik nakavt ile kazanan taraf Danyo Ilunga oldu.

Zabit Samedov vs. Steve Mckinnon
Gecenin ikinci karşılaşması Zabit Samedov ile Steve Mckinnon arasında gerçekleşti. Karşılaşmanın ilk roundunda üstünlük kuran taraf Zabit Samedov oldu. İkinci round her iki dövüşçü için de ortada geçti. 3. rounda da üstünlük kuran taraf yoktu. Karşılaşma yine ortada geçti. 3 roundun sonunda kazanan taraf Zabit Samedov oldu. Böylelikle finale yükselen 2. isim oldu.

Gökhan Saki vs. Sebastian Ciobanu
Gecenin üçüncü karşılaşması Gökhan Saki ile Sebastian Ciobanu arasında gerçekleşti. Türk’ün gücü Gökhan Saki, Dubai halkı tarafından bir hayli destek gördü. Gökhan Saki, eksik antrenmanlarına rağmen rakibe bombardımanı dur durak bilmiyordu. İkinci roundda üstün gelen taraf Sebastian Ciobanu oldu. Puan durumu şimdilik eşit gibiydi. Üçüncü roundda ne olacağı tam anlamıyla belli olacaktı. Üçüncü rounda da beklenen nakavt gelmedi. Karşılaşmanın sonunda ortak hakem kararı ile kazanan taraf Gökhan Saki oldu.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=KUGPo1T4S1k[/youtube]

Srdjan Seleš vs. Gaétan Sautron
Gecede gerçekleştirilen bir diğer karşılaşma ise Srdjan Seleš ile Gaétan Sautron arasında oldu. Karşılaşma ilk roundan itibaren çok sert başladı. Herkes ilk roundda nakavt beklerken ilk round son buldu. Srdjan Seleš adete karşılaşmaya kazanmak için gelmiş ve rakibine aman vermiyordu. Karşılaşmanın 3. roundunda teknik nakavt ile maçı kazandı.

Ismael Lazaar vs. Fatih Ulusoy
Bir sonraki karşılaşma Osmanlı lakaplı Fatih Ulusoy ile isiminden sürekli söz ettiren Ismael Lazaar arasında gerçekleşti. Karşılaşma başlar başlamaz tekme ile atak yapan Fatih Ulusoy’un kaval kemiğinin kırılması sonucu kazanan taraf Ismael Lazaar oldu.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=vlsIKYN2Tdw[/youtube]

Andre Meunier vs. Naoufal Bennazous
Gecede gerçekleştirilen bir diğer karşılaşma ise Andre Meunier ile Naoufal Bennazous arasında gerçekleşti. Karşılaşma ilk roundda hızlı başladı. Bu hız maçın erken bitmesine de etki etti. Karşılaşma ilk roundda teknik nakavt ile bitti. Kazanan taraf Andre Meunier oldu.

Zabit Samedov vs. Danyo Ilunga
Gecenin son karşılaşması 1 Milyon dirhem için gerçekleştirilen final maçı idi. İlk roundda karşılaşam ortada geçti. İkinci roundda ise karşılaşmada üstünlük sağlayan taraf Danyo Ilunga oldu. Danyo Ilunga, 3. rounda da bir hayli hızlı başladı. 3. roundun sonunda karşılaşma hemen hemen eşit geçti. Karşılaşma sonucunda ise ekstra 1 round daha verildi ve 4. round oynandı. 4. roundun sonunda ise kazana taraf Zabit Samedov  oldu ve 1 milyon dirhemin sahibi oldu.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=maBrlfP3B8w[/youtube]

Badr Hari vs Catalim Morosanu Meydan Okuma Anları

Badr Hari’nin Catalin Morosanu’ya meydan okuduğu ve mikrofon fırlattığı anlar da geceye damga vurdu…. Bilgehan Demir, Atakan Arslan ve Birol Topuz’un birlikte anlattığı gecede bu meydan okuma da büyük bir merakla izlendi…

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=Z4NH_05dvcI[/youtube]

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
4 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Polat
Polat
7 yıl önce

Murat Aygun KO ile Kazandi nerede mac yorumu!!!! Ayip oluyor Turk bayragibi dubaide dalgalandirdi

alparslan kursad sirtli
alparslan kursad sirtli
7 yıl önce

Murat Aygün haberi yok…zabit in maçını izleyen herkes rakibinin nasıl o kadar yumruğa rağmen düşmedigini konuşuyor. .Ayrıca zabit in ilk maçta sonra ayağında oluşan problem den sağ elinin kırık olmasından vede rakip in iki raund eksik dovustugunden bahsetmemissiniz..

alparslan kursad sirtli
alparslan kursad sirtli
7 yıl önce

Sanki zabit bizim Turkiyedekiler kıskanıyor gibime geliyor..Murat Aygün le ilgili haber de yapmadığıniz için sizi kınıyorum. ..değerlerimize sahip çıkalım. .

alparslan kursad sirtli
alparslan kursad sirtli
7 yıl önce

Hatırlatalım ayrıca Bedri hariyi knockdown yapan tek Türk Zabit Samedov…

Başa dön tuşu
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.