GLORY 53 Kickboks Gecesi Fransa’da Yapıldı! Buray Bozaryılmaz da Ringe Çıktı. İşte Sonuçlar..


 

Kickboksun en büyük organizasyonu olan GLORY’nin düzenlediği GLORY 53 kickboks gecesi, Fransa’nın Lille kentinde yapıldı.

Gecenin ana maçında GLORY hafif siklet şampiyonu Sitthichai Sitsongpeenong, Faslı Tyjani Beztati ile unvan koruma maçına çıktı. Taylandlı dövüşçü, rakibini puanla mağlup etti ve unvanını korudu. Sitsongpeenong, GLORY hafif siklet şampiyonluk kemerini 4.kez korumuş oldu.

GLORY 53’ün yan ana maçında ağır siklet dövüşçüleri Faslı Jamal Ben Saddik ile Hollandalı Jahfarr Wilnis karşı karşıya geldi. Wilnis, Ben Saddik’i puanla mağlup etmeyi başardı.

Gecede kadınlar kickboksunun yıldız ismi Fransız Anissa Meksen de ringe çıktı. GLORY kadınlar süper horoz siklet şampiyonu Meksen, Amel Debhy’i puanla mağlup ederek unvanını korudu.

 

GLORY 53’de Türk kickboksör Buray Bozaryılmaz da maça çıktı. Buray Bozaryılmaz, gecede yapılacak 4’lü tüy siklet turnuvasının yarı final maçında Victor Pinto ile karşılaştı ve rakibine puanla mağlup oldu. Turnuvanın diğer yarı final maçında Serhiy Adamchuk, Azize Hlali’yi puanla mağlup etti. Turnuvanın finalinde ise Adamchuk, Pinto’yu puanla yendi ve GLORY tüy siklet şampiyonluk maçına çıkmaya hak kazandı.

Gecede yapılan diğer maçların sonuç listesi şöyle:

GLORY 53

Zinedine Hameur-Lain, Michael Duut’u 2.rauntta nakavt etti.

Petchpanomrung Kiatmookao, Abdellah Ezbiri’yi 2.rauntta nakavt etti.

GLORY 53 Superfight Series

Cedric Doumbe, Thongchai Sitsongpeenong’u ilk rauntta nakavt etti.

Yousri Belgaroui, Dawid Kasperski’yi 2.rauntta nakavt etti.

Alan Scheinson, Anghel Cardos’u puanla mağlup etti.


Benzer Haberler

Yorumlar

  Abone ol  
Bildir