GLORY 65’te İstanbul’dan Türk Ağır Sıklet de Ringe Çıkacak


Kickboks ‘un şampiyonlar ligi olan Glory’de 65. organizasyon için geri sayım devam ederken iki unvan maçı gecenin iki ana karşılaşmasını oluşturacağını sizlere önceki haberlerimizde duyurmuştuk.

Brezilyalı Alex ‘Po Atan’ Pereira (29-6, 17 KO) orta sıklet dünya şampiyonluk unvanını Hollandalı Jason ‘Psycho’ Wilnis (31-9-1, 9 KO) karşısında korumak istiyor.

Ve herkesin beklediği Marat ‘The Armenian Devil’ Grigorian (60-11-1, 35 KO) hafif sıklet dünya şampiyonluk maçında şampiyon Taylandlı Sitthichai ‘The Killer Kid’ Sitsongpeenong (122-30-5, 32) ile kozlarını paylaşacak.

Ve alt maçlar da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Ertuğrul Bayrak daha önce Türkiye adına Glory’de ringe çıkmıştı. Şimdi ise İstanbul’dan Cihat Kepenek ağır sıklet mücadelesi için Hollanda’nın Utrecht kentinde Glory 65’te ringe çıkmaya hazırlanıyor. Rakbi ise Avustralyalı Junier Tafa olacak. Tafa, Glory ağır sıklet sıralamasında 5. durumda bulunuyor. 198 cm boyunda ve 130 Kg… 17 Mayıs’ta yapılacak dev şölen için gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Hemen dip not dev gece DMAX’ten de canlı olarak yayınlanacak…


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

  Abone ol  
Bildir