Kickboks

Glory 66 Kickboks Gecesinde Bomba Rövanş! OLAY


Bu cuma akşamı Hollanda’nın Utrecht kentinde gerçekleştirilecek ve DMAX’ten de canlı olarak yayınlanacak Glory 65 gecesinde Cihat Kepenek’in Avusturalyalı Junior Tafa ile ringe çıkacağını duyurmuştuk. Glory 65’te bu cuma akşamı Pereira vs Wilnis, Sittichai vs Grigorian unvan maçları da yine canlı olarak ekranda olacak.

Hollanda’dan sonra durak bu kez Fransa olacak. Fransa Glory’nin 66. gecesine ev sahipliği yapacak.

Vahitov Geri Dönüyor

Glory 66’da ringe çıkacak isimler de belli olmaya başladı. 10 aylık sakatlığın ardından Artem Vakhitov da Fransa’da geri dönüş yapacak ve hafif ağır sıkletteki unvanını koruma mücadelesi verecek.

OLAY! Cedric Doumbe vs Alim Nabiyev Rövanşı

Paris’te bulunan Zenith Arena’da gerçekleşecek gecede elbette Fransızların süper starı Cedric Doumbe de yer alacak. Rakibi ise kardeş ülke Azaerbaycan’dan büyük yıldız Alim Nabiyev olacak. Nabiyev Glory 51’de Doumbe’yi yenerek inanılmaz bir başarıya imza atmıştı. Doumbe son olarak Harut Grigorian’ı 3. rauntta nakavt ederek şampiyonluğuna tekrar kavuşmayı başardı. 22 Haziran’da tekrar unvan koruma maçı için Nabiyev’in karşısına çıkacak. Nabiyez ise son maçında bir önceki şampiyon Murthell Groenhart’ı yenmişti.

Meksen Seyircisi Bu Kez Önünde

Anissa Meksen Fransa’da kendi seyircisi önünde Glory 65’te yapılacak Sofia Olofsson vs Christi Brereton maçının galibi ile unvan koruma maçı yapacağını da hatırlatmak isteriz.

Glory sezon sonu ringe çıkacak Badr Hari ile anlaşmış ve 3 yıllık bir anlaşma yapmıştı.

DMAX’ten canlı olarak yayınlanacak bu efsane Kickboks resitalini kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
1 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
özgür can
özgür can
2 yıl önce

cedric doumbe,harut grigorian’ı 2. rauntta nakavt etmişti diye hatırlıyorum 🙂

Başa dön tuşu