Kickboks

Glory Dubai Heyecanı Kanaltürk’te Yayınlandı İşte Sonuçlar

Glory Dubai Heyecanı Kanaltürk'te Yayınlandı İşte Sonuçlar

Glory heyecanı yine Kanaltürk’te yayınlandı ve yine büyük heyecan yarattı. Bu muhteşem geceyi Bilgehan Demir yorumladı!

Samir Boukhidous vs. Mikhail Chalykh

Geceninilk karşılaşması Samir Boukhidous vs. Mikhail Chalykh arasında gerçekleştirilen 3 roundluk ortasıklet karşılaşması oldu. Karşılaşmayı 1. roundda teknik nakavt ile kazanan taraf Samir Boukhidous oldu.

Chi Lewis Parry vs. Young Soo Park

Gecenin bir diğer karşılaşması olan Chi Lewis Parry vs. Young Soo Park arasında gerçekleşti. Bu karşılaşma da bir önceki karşılaşma gibi kısa sürdü. Karşılaşmayı ilk roundda nakavt ile kazanan taraf Chi Lewis Parry oldu.

Saulo Calavari vs. Artem Vakhitov

Gecenin bir diğer karşılaşması Yarı Ağırsıkletin eleme mücadelesi olan Saulo Calavari vs. Artem Vakhitov karşılaşması idi. Karşılaşma 3 round üzerinden değerlendirildi. Tam da 3 round süren karşılaşmayı kazanan taraf hakemlerin ortak kararı ile  Saulo Calavari oldu.

Atakan Arslan vs. Chad Sugden

Gecenin Türkiye’de attığı maçlardan birisi hatta attığı karşılaşma denilecek olan maç başlamıştı. Bu karşılaşmada Türk’ün gücü Atakan “Avatar” Arslan, İngiliz rakibi karşısında elinden geleni yapıyordu. Fakat maç sonucunda hakemlerin ortak kararı İngiliz boksörden yana oldu ve karşılaşmayı kazanan İngiliz Chad Sugden oldu.

Simon Marcus vs. Wayne Barret

Gecenin bir diğer karşılaşması 4’lü turnuvalardan biri olan Simon Marcus vs. Wayne Barret maçı idi. Karşılaşma Ortasıklet unvanı için aday olma karşılaşmasıydı. 3 round üzerinden  değerlendirilen bu karşılaşmayı kazanan taraf hakemlerin ortak kararı ile Simon Marcus oldu.

Jason Wilnis vs. Alex Pereira

Gecenin bir diğer karşılaşması 4’lü turnuvanın 2. maçı idi. Karşılaşma Jason Wilnis vs. Alex Pereira arasında gerçekleşti. Ortasıklette aday olmak için yapılan bu karşılaşmayı kazanan taraf 3. roundun sonunda hakemlerin ortak kararı ile Jason Wilnis oldu.

Gabriel Varga vs. Mosab Amrani

Gecenin unvan karşılaşmalarından biri olan Tüysıklet unvan karşılaşması Gabriel Varga ile Mosab Amrani arasında gerçekleşti. Karşılaşma toplamda 5 round üzerinden  değerlendirild. 5 Round üzerinden değerlendirilen bu karşılaşmayı kazanan taraf hakemlerin ortak kararı ile Gabriel Varga oldu ve Tüysıklet unvanının yeni sahibi oldu.

Simon Marcus vs. Jason Wilnis

Gecenin adaylık turnesinin final karşılaşması Simon Marcus ile Jason Winis arasında gerçekleşti. Artık kazanan taraf Ortasıklet unvanı için 1 numaralı aday olacaktı. 3 round üzerinden değerlendirilen bu final karşılaşmasını kazanan taraf Simon Marcus oldu. Böylelikle 1 numaralı aday olmaya hak kazandı.

Robin van Roosmalen vs. Andy Risite

Gecenin ana karşılaşması Robin van Roosmalen ve Andy Risite arasında gerçekleştirilen Hafifsıklet unvan karşılaşması oldu. Karşılaşma toplamda 5 round üzerinden değerlendirildi. Toplamda 5 round süren karşılaşmayı kazanan taraf Robin van Roosmalen oldu ve Hafifsıklet unvanını korumayı başardı.

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
5 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Kaptan
Kaptan
7 yıl önce

ATAKAN NEDEN TÜKENDİ? 2. RAUND U ZOR BİTİRDİ.

ARTI TEKNİK OLARAK DA DİZ HARİÇ ÇOK ZAYIF MI? Kİ MAÇTA ÖYLEYDİ.

ATAKAN ŞANSLIYDI. EĞER KARŞISINDAKİ TIFIL OLMASA NAKAVT OLMUŞTU DÜN.

ÖZETLE ÇOK ÜZÜLDÜK. GECE ORADA BİTTİ BİZİM İÇİN.

yusuf
yusuf
7 yıl önce

atatakan saldırgan değil saldırgan olması lazım ayak kol mesafesi kendinden daha az olan rakibe net bir şekilde vuramadı ya motivasyonu yok yada düzgün antreman yapmıyor

Kaptan
Kaptan
7 yıl önce

MAÇA BEN ÇIKSAM DAHA İYİYMİŞ.

demir
demir
7 yıl önce

bu atakanın bi yerlerden torpili felanmı var? ben anlamadım. hiç bi özelliği yok…

Kaptan
Kaptan
7 yıl önce

Kardeşim Elazığlı şampiyon vardı. O da boş çıktı. Atakan abisi de boş çıktı.

Böyle olmaz ki. Gece 02:00 olmuş, sinirden zor uyuduk Vallaha.

Bunlar Gökhan Saki nin yanına gidip çalışsın.

Başa dön tuşu
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.