İzlenme Rekorlar Kırıyor Dünya Listelerine Girdi Avatar Atakan vs Sagopa Kajmer – Sertlik Kanında Var Hayatın


avatar_sagopa_kajmer

Glory 77 Kg Dövüşçüsü Avatar Atakan Survivor şampiyonluğunun ardından devam ettiği maçlarında 2 maç kazandmış ve ardından Söz dizisinde önemli bir rolle tekrar sevdiklerinin karşısına çıkmıştı.

Şimdi ise Atakan, Sagopa Kajmer mahlaslı rap şarkıcısı Yunus Özyavuz yeni klibi için kamera karşısına geçti. Video sadece YOUTUBE da 5 günde 3 milyon kez izlenerek rekor kırdı. Youtube’ye yüklendiği 29 Nisan’da ise dünya listelerinde 2. sırada yer alarak efsane bir izleyici yakaladı. Sosyal medya ve diğer mecralarla birlikte klibin 10 milyon izleyiciye yaklaştığı belirtiliyor.

Sertlik Kanında Var Hayatın şarkısının klibinde rol alan Atakan “Avatar” Arslan ve Sagopa Kajmer performansını izlemek için alttaki videoya tıklayın…


Benzer Haberler

Yorumlar

6 Yorum - "İzlenme Rekorlar Kırıyor Dünya Listelerine Girdi Avatar Atakan vs Sagopa Kajmer – Sertlik Kanında Var Hayatın"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Big George
Üye
Big George

Boksun magazinleştirilmesinden nefret ederim. Boksun kendisi bir magazindir zaten, ancak bunlar ucuz şeyler. Bir boksör sporuyla ilgilenir, survivor, dizi veya bir başka ucuzluk ile sporunun ve sportmen kimliğinin önüne kendi eliyle set koyamaz. Koyarsa da biz sporseverler buna olumlu bakmayız.

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

+1

Kaptan
Üye
Kaptan

Avatar işini bulmuş, ha ha ha 🙂

ahmet kurt
Üye
★★★
ahmet kurt

Beyler atakan ı 3-5 kişi tanıyordu şuan bakın kaç kişi tanıyor. Yada adem i şuana kadar kaç kişi tanıyordu. Bir dövüşçünün türkiyede tanınması için survivor a katılması gerekiyor heralde. Maalesef ülkemizin insanları sporcuya ilgi ve merak duymuyor.

Big George
Üye
Big George

Yolsuzluk her yerde olduğu gibi, boks federasyonunda da var. Buraların yöneticileri makamlarını ancak bir gelir kapısı olarak gördüğü ve özverili çalışmadığı müddetçe Türkiye’de boks gelişmez.

Boksu bırak domatesin 10 lira üzerine çıktığı ülkede hiçbir bok gelişmez, biz boğazımıza kadar batmışız.

qwerty
Üye
★★★
qwerty

yapmayın hocam köprülerimiz var, 3.havalimanımız var. evropa bizi kıskaniy 😀