Kickboks

Mix Fight Gala Büyük Heyecan Uyandırdı!

424px-Mix_Fight_Gala_18_poster

18.’si düzenlenen Mix Fight Gala, Cumartesi gecei Kanaltürk ekranlarında başladı. Bu muhteşem gecedeki karşılaşmaları Bilgehan Demir anlattı…

Kazım Ayık vs. Tunov Vladislav 

Gecenin ilk karşılaşması Türk Kazım Ayık ile Rus Tunov Vladishlav arasında gerçekleşti. Karşılaşma çok uzun sürmedi ve karşılaşmayı nakavtla kazanan taraf Rus kickboksör Tunov Vladislav oldu.

Atilla Tuluk vs. Kevin Schütz 

Gecenin ikinci karşılaşması Atilla Tuluk ile Kevin Schütz arasında gerçekleşti. Türk boksör Atilla, karşılaşmaya çok hızlı başladı. Hızlı başlayan bu karşılaşmanın sonu da erken geldi. Karşılaşma ilk roundda sonuca kavuştu. İlk roundda nakavt ile kazanan taraf Atilla Tuluk oldu.

Sabriye Şengül vs. Laura Torre

Gecenin üçüncü karşılaşması kadınlar müsabakası oldu. Karşılaşma Sabriye Şengül ile Laura Torre arasında gerçekleşti. Karşılaşmanın ilk roundu bir hayli hızlı başladı. Rakipler birbirini tartmaya çalışıyordu. İlk roundu önde kapatan isim Sabriye Şengül oldu. Karşılaşmanın ikinci roundunda İtalyan rakip Laura Torre öne geçti ve karşılaşmayı eşitledi. Son round baya sert geçti. Sert geçen bu roundda da nakavt gelmedi. Maçın sonucunda ortak hakem kararı ile kazanan taraf Sabriye Şengül oldu.

Efe Sipahi vs. Alexander Nagaev

Gecenin dördüncü karşılaşması Efe Siphai ile Alexander Nagaev arasında gerçekleşti. Karşılaşma 3 round üzerinden değerlendirilmek üzere başladı. İlk roundda Alexander Nagaev 2 kez faul hareket yaptı. Puan silinmenin eşiğinden döndü. İlk roundu önde bitiren taraf Efe Sipahi oldu. İkinci roundda da Efe Sipahi üstünlüğünü korumaya devam etti. Karşılaşmanın üçüncü roundunda da nakavt gelmedi. Karşılaşmanın kazananını belirlemek artık hakemlere kaldı. Gelen sonuçlara göre Efe Sipahi karşılaşmayı ortak hakem kararı ile kazandı.

Tufan Afshar vs. Vural Bilder

Gecenin beşinci karşılaşması İranlı Tufan Afshar ile Vural Bilder arasında gerçekleşti. Karşılaşmanın ilk roundu çok hızlı başladı. Atılan yumrukların haddi hesabı yoktu. İlk roundu önde bitiren isim Tufan Afshar oldu. İkinci roundda ise ilk rounda göre biraz daha ortada geçti. Üçüncü roundda karşılaşmaya yine hakim olan taraf Tufan Afshar oldu. Karşılaşma her an bir nakavta gebeydi. 4. roundun ortalarına doğru beklenen nakavt geldi. Kazanan taraf nakavtla Tufan Afshar oldu.

Nuri Kaçar vs. Gurdeep Singh

Gecenin altıncı, son ve ana karşılaşması Nuri Kaçar ile Gurdeep Singh arasında gerçekleşti. Karşılaşma 3 round üzerinden değerlendirildi. Karşılaşmanın ilk roundu çok sert başladı. İlk roundu önde bitiren isim Gurdeep Singh oldu. İkinci roundda karşılaşmada üstünlük sağlayan taraf Nuri Kaçar oldu. Üçüncü roundda da bu üstünlükle maçı sonlandıran Nuri, ortak hakem kararıyla karşılaşmayı kazanan isim oldu.

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.