Nieky Holzken Zafere Ulaştı!


ITPTqfgrelFFQrN0K-dgt2bpPypwBfAd-yhfNIexbVs.0.0

Büyük heyecana tanıklık ettiren Glory 23, Las Vegas etabı ile Kanaltürk ekranlarında Bilgehan Demir’in anlatımı ve Birol Topuz’un eşsiz yorumları ile başladı.

Anderson Silva vs. Jamal Ben Saddik

Gecenin ilk karşılaşması Anderson Silva ile Jamal Ben Saddik arasında gerçekleşti. Karşılaşma 3 round üzerinden değerlendirilmek üzere başladı.

Karşılaşmanın ilk roundu sert başladı. Roundu önde bitiren isim Anderson Silva oldu. İkinci roundda da baslı altında kalan Jamal Ben Saddik, iyice yorulmuştu. Anderson Silva baskısını sürdürmeye devam ediyordu. 3. Roundun ortalarında Jamal Ben Saddik hiç beklenmedik bir anda rakibini yere serdi. Knockdown olan Anderson Silva çabuk toparlanıp maça geri döndü. Daha sonra tekrar knockdown olan Anderson Silva karşılaşmayı teknik nakavt ile kaybetti. Karşılaşmayı kazanan taraf Jamal Ben Saddik oldu.

Dustin Jacoby vs. Ariel Sepulveda

Gecenin ikinci karşılaşması Dustin Jacoby ile Ariel Sepulveda arasında gerçekleşti. Karşılaşmanın kazananı 4’lü turnuvanının finaline çıkmaya hak kazanacaktı.

Karşılaşma çok sert başladı. Bu sertlik karşılaşmanın ilk roundda bitmesine yol açtı. 1. Roundda sert bir baskı uygulayan Dustin Jacoby, 1. Roundun sonunda Ariel Sepulveda’yı nakavt etmeyi başardı. Böylelikle kazanan taraf oldu.

Casey Greene vs. Quinton O’Brien

Gecenin üçüncü karşılaşması 4’lü turnuvanın ikinci karşılaşması oldu. Karşılaşma Casey Greene ile Quinton O’Brien arasında gerçekleşti.

Karşılaşma çok çekişmeli geçti. Bir sert bir durgun geçen karşılaşmada herhangi bir nakavt gelmedi. Karşılaşma 3 round sürdü. Artık hakemlerden gelecek olan karar Dustin Jacoby’nin rakibini belirleyecekti. Gelen sonuçlara göre kazanan taraf Casey Greene oldu. Böylelikle Dustin Jacoby ile final yapmaya hak kazandı.

Xavier Vigney vs. Daniel Sam

Gecenin dördüncü karşılaşması bir ağırsıklet müsabakası oldu. Karşılaşma Xavier Vigney ile Daniel Sam arasında gerçekleşti.

Karşılaşmanın ilk roundu sert başladı. Xavier Vigney, bu roundu önde bitiren isim oldu. Karşılaşmanın ikinci roundunda Xavier Vigney sert başladı. Bu round da çok sert olmasına rağmen nakavt gelmedi. Bu roundun da galibi yine Xavier Vigney oldu. Daniel Sam’in artık nakavt yapmaktan başka şansı yoktu. Karşılaşmanın üçüncü roundu diğer roundlara göre biraz daha sakin geçti. Artık maç bitmişti ve hakemlerden gelecek olan puanlara bakılacaktı artık. Gelen sonuçlara göre karşılaşmayı kazanan taraf

Dustin Jacoby vs. Casey Greene

Gecenin beşinci karşılaşması Dustin Jacoby ile Casey Greene arasında gerçekleşti. Karşılaşma çok sert başladı.

Karşılaşmanın ilk roundunda Dustin Jacoby hızlı başladı. İlk roundu önce bitiren taraf Dustin Jacoby oldu. Karşılaşmanın ikinci roundunda Dustin Jacoby yine hızlı başladı. Bu baskı erken nakavta yol açtı. Bu sert baskıya dayanamayan Casey Greene nakavt oldu. Böylelikle karşılaşmayı kazanan taraf Dustin Jacoby oldu.

Nieky Holzken vs. Raymond Daniels – Yarı Ortasıklet Şampiyonluk Maçı

Gecenin ana karşılaşması Nieky Holzken ile Raymond Daniels arasında gerçekleşen Yarı Ortasıklet unvan maçı oldu. Karşılaşma 5 round üzerinden değerlendirilmek üzere başladı.

Raymond Daniels rounda sert başladı. Daha sonra Nieky Holzken ipleri eline aldı. Karşılaşmanın ilk roundu sert geçti ve sertliğe rağmen ortadaydı. Yani roundu her iki sporcu da almıştı. Karşılaşmanın ikinci roundu, ilk round gibi sert geçti. Bu roundda Nieky Holzken üstün gelen taraf oldu. Karşılaşmanın üçüncü roundunda Nieky Holzken aynı sertlikle devam ediyordu. Bu sertlik karşılaşmada nakavt gelmesini sağladı. Karşılaşmanın ortasında hakem maçı kesti ve karşılaşmayı bitirdi. Karşılaşmayı teknik nakavt ile kazanan taraf Nieky Holzken oldu. Böylelikle Glory’nin yeni Yarı Ortasıklet şampiyonu oldu.

Nieky Holzken vs. Raymon Daniels – Yarı Ortasıklet Unvan Maçı KO


Benzer Haberler

3
Yorumlar

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
emrecanerTurkish Tyson Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Turkish Tyson
Ziyaretçi
Turkish Tyson

niki nin kazanacağı belliydi hele uzun maçlarda daniels in pek de şansı yok nikiyi bırak 20 raound dövüşür enerjisini nasıl kullanıcağını çok iyi biliyo 🙂

caner
Ziyaretçi
caner

nieky enteresan adam şampiyon olmayı hak etti

emre
Ziyaretçi
emre

lütfen soruma cevap verin çok merak ediyorum nieky holzken neden şampiyon joseph valtelliniyle maç yapmadı joseph niye gloryi bıraktı