Rico Verhoeven Glory ile Masaya Oturdu Peki Yeni Sözleşme İçin Anlaşabildiler mi ?


rico_verhoeven_agreement

Glory World Series maçlarının tüm dünyada büyük etki yapması ve sonrasında ağır sıklette Rico Verhoeven gibi çok önemli bir yıldızı kadrosuna katması kickboks severleri ekranda ve tribünde tutmuştu.

Hollandalı Rico Verhoeven ağır sıklet şampiyonluğu unvanını kazanmasının ardından  çok öenmli işler yapmıştı. Kariyerinde Peter Aerts, Errol Zimmerman, Daniel Ghita, Gökhan Saki, Badr Hari gibi isimlere karşı elde ettiği galibiyetlerin ardından gözde bir sporcu haline dönüşmüştü.

Masaya oturan Glory ve Verhoeven tarafları anlaşmaya vardı ve uzun yıllar için kontrat imzalandı. Yeni sezonlarda da Rico Glory’de boy gösterecek. 360 derece yapılan anlaşmaya göre Glory, 196 cm boyundaki Verhoeven’in tüm haklarını aldı. Kontratın maddiyatı ve süresi hakkında bilgi verilmedi. Ancak bilgilere göre kontrat 3 yıllık… 5 yaşında Karate ile başladığı spor kariyerinde zirveye çıkan Holladalı yıldız 2012’d Semmy Schilt’e yenildikten sonra tüm maçlarını kazandı.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

Yorumlar

3 Yorum - "Rico Verhoeven Glory ile Masaya Oturdu Peki Yeni Sözleşme İçin Anlaşabildiler mi ?"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
CrazyCobra
Üye
CrazyCobra

korkak adam gökhanla maç a çıkmadı şişirilmiş bir balonun tekidir Admin gökhan saki bomba açıklamalar yaptı yayınlarmısın bu arada portakallar instangram hesabını hacklemişler

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

K1 in aktif olduğu yıllarda maç kazanamayacak bir adamın günümüzde krallaşması çok üzücü

Prorsum
Üye
Prorsum

Glory’nin işi artık çok zor zira mma aldı başını gidiyor K1 zamanında çok popülerdi ama artık ilgi tamamen mma de glory’nin rico verhoven’i ekinde tutma çabaları beyhude çabalar açıkçası kickboks için cenaze namazı yakındır