Kickboks

Robin Van Roosmalen MMA’e Başlıyor!


van-Roosmalen-defends-title-in-November-and-makes-MMA-debut-in-2016

Geçtiğimiz Haziran ayında Steve Moxon ile, David Kiria’dan aldığı Glory Hafifsıklet unvanını korumak için ringe çıkan Robin van Roosmalen, bu karşılaşmadan 5. roundun sonunda puan ile galip ayrılmış ve unvanını korumayı başarmıştı.

Robin van Roosmalen için unvan koruma maçı zamanı tekrar kapıya geldi çattı. Roosmalen, 6 Kasım’da İtalya’da gerçekleşecek olan Glory 25’de unvan koruma maçına çıkacak. Rakibi ise henüz netlik kazanmış değil.

Robin van Roosmalen MMA’e Debut Yapıyor!

Glory Hafifsıklet şampiyonu Robin van Roosmalen, Kickboks’ta gösterdiği başarılarının aynısını MMA’de yani karşık dövüş sanatlarında da göstermek istiyor. Resmi Twitter adresinden açıklamada bulunan Roosmalen, 2016 yılının başlarında profesyonel MMA kariyerine debut yapacağını resmen duyurdu. Bakalım Robin van Roosmalen ilk MMA maçını kime karşı yapacak?


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
1 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Dövüş sanatçısı
Dövüş sanatçısı
6 yıl önce

Yahu bunlarda hep sözde MMA’ya veya Boksa geçiyorlar ama esameleri bile okunmuyor, ortada yoklar, çıkıyorlar dandik bir kaç adamla maça sonra heveslerini alıp Kickboksa geri dönüyorlar, ya zor olduğunu anlıyorlar ya da keyif alamama sorunu oluyor, 2. dalı aynı anda götürmekte zor olduğundan riske girmiyorlar… Yoksa sürekli okuyoruz yok şu boksa geçti, öbürü MMA’ya geçti, hani neredeler ?

Başa dön tuşu