Kickboks

Son Dakika! Yok Artık Remy Bonjasky ve Melvin Manhoef Geri Dönüyor


kickbokser-bonjasky

Kickboksun emekli olmuş efsane iki ismi Remy Bonjasky ve Melvin Manhoef geri dönüş kararı aldı. K-1’de elde ettiği 3 ağır sıklet dünya şampiyonluğunun ardından tüm dünyada büyük yankı uyandıran Remy Bonjaski ringlere geri dönüyor.

MMA ağırlıklı maçlar yapan Kickboksör Melvin Manhoef de gerek K-1’de özellikle de It’s Showtime gecelerinde boy göstermiş ve adından sıkça söz ettirmişti.

Şimdi bu ikili WFL organizasyonunda Hollanda’da karşı karşıya gelmek ve ringde dövüşmek üzere 29 Ekim tarihi için anlaştılar. Her iki kickboks yıldızı da 41 yaşında ama hala çok fit durumdalar. Boksta buna benzer bir geri dönüş hesaplaşma maçı Shane Mosley ile Ricardo Mayorga arasında yapılmış ve dünya şampiyonluk maçlarından bile daha büyük ilgi görmüştü.

Şimdi merakla Bonjasky vs Manhoef ağır sıklet maçı için 29 Ekim bekleniyor…

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]PLACE_LINK_HERE[/youtube]


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
18 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
GGG
GGG
4 yıl önce

Vay be. Şampiyonlar şampiyonu Remy bonjasky’yi bir kez daha izleyebilecek olmak çok güzel. Remy bonjasky’nin aktif kickboks yaptığı dönemlerde, kendisinin dünyanın en iyi dövüşçüsü olduğunu düşünüyordum. Bence bonjasky gezegene ayak basmış en iyi dövüşçülerden biridir. Badr hari’nin yenemediği tek adam. K1 altın kuşağının en iyisi. Uçan centilmen. Boksta Mayweather kickboksta bonjasky, bu sporun en iyileriydi.. Remy bonjasky gerçek bir efsane..… Devamını oku »

Gardal
Gardal
3 yıl önce
Reply to  GGG

badr hari k1 gelmiş geçmiş en iyi kick boksörüdür remy ile badr stilleri thai-box badr sonra beğendiğim remy sevdiğim özelliği uçan tekmesi yağ tulumu gökhanı iyi paspas etmişti melvin vs hari rico vs remy maçları olsa güzel olur aslında puanla biten 2008 maç harinin idi demekki bir şeyler dönüyor hesdye remy den kötüsünü yaptı remy gibi yenemiyeceğini anladı kalkmadı kalksa… Devamını oku »

Ziyaretci
Ziyaretci
4 yıl önce

Badri yenmişti ancak yerdeyken saçma bir tekme attığı için diskalifiye oldu
Remy asla badri ile kıyaslanmamalı bile

Bedir Altın
Bedir Altın
4 yıl önce

badr hari ile o maç kafa kafaya gidiyordu ama badr hari dengesizin teki otokontrol mekanizması yok. yerdeki adama tekme atarsan, yerdeki adam da bonjasky gibi tilkinin tekiyse kalkabilecek olsa bile kalkmaz. badr hari bana göre kick boksun en yeteneklisi, daha yeteneklisi yoktu ama en disiplinsizlerinden biri ve yine istikrarsızların biriydi.

GGG
GGG
4 yıl önce

Arkadaşlar 1.97 boyundaki badr hari gibi adam yerdeyken sizin kafanıza bassın, bakalım siz kalabiliyor musunuz. O maçın kontrolü yine Remy bonjasky’deydi. Badr hari bir şekilde Remy bonjasky’nin gardını açmayınca kontrolünü kaybetti. Ben büyük bir badr hari hayranı olmama rağmen, Remy bonjasky’nin en iyisi olduğunu düşünüyorum. Remy bonjasky ile badr hari kıyaslanamaz demek, badr hari ile rico verhoeven’i kıyaslamak kadar saçma… Devamını oku »

Bedir Altın
Bedir Altın
4 yıl önce
Reply to  GGG

ggg kardeş 1- ben remy bilerek kalkmadı demedim. dikkat et: kalkabilecek olsa bile kalkmaz dedim. o an remy nin durumunu remy den başkası bilemez. 2- sana göre en iyi remy dir bana göre hari dir. belki de çoğu kişiye göre hari en iyisidir. hem aerts ve cikatic hem de hari nin antrenörlüğünü yapan Thom Harinck: Hari’yi, hem Peter Aerts hem… Devamını oku »

Bedir Altın
Bedir Altın
4 yıl önce
Reply to  Bedir Altın

daha doğrusu “en iyi değil en yeteneklisi” olmalıydı. yoksa robotik shilt ten daha iyisi yok:)

Bedir Altın
Bedir Altın
4 yıl önce

bonjasky ise badr hari nin aksine tam bir profesyonel idi.

Ziyaretci
Ziyaretci
4 yıl önce

Hari en iyisiydi bunu asla tartışmam bile Remy kaçak dövüşen ve hari ile kıyaslayamam bile
İyiydi tabi ama hari başka biriydi
O maçta kesinlikle remy bilerek kalkmadı tamam yapılan tabiki hatalı ancak sende bunu kullanarak hatanın üstüne hata yaptın

TÜRK
TÜRK
4 yıl önce

Kickboksta goat yani gelmiş geçmiş en iyi dövüşçü badr haridir . Remmy net yenmişti zaten o maçları izleyipte hari keybetti diyen acil göz doktoruna randevu alsın 😀

GGG
GGG
4 yıl önce

Yerdeyken kafanıza basılıyor ve grogi duruma geliyorsunuz. Kalkıp maça devam etmeniz sizin için bir risk taşıyor, kural dışı bir harekete maruz kalmışsınız, neden böyle bir risk alasınız ki, hem maçı kaybettirebilir hem de sağlığınız açısından büyük bir risk taşıyabilir. Benzer bir kural dışı harekete Bob Sapp maçında yine maruz kaldı Remy. Neden Remy bu hareketlere maruz kalıyordu? Çünkü rakipleri remy’ye… Devamını oku »

halil bulut
halil bulut
4 yıl önce

Arkadaşlar Badr Hari bana göre dünyanın en iyi dövüşcüsüdür ama maçta kural dışı hareketler yapması sebebiyle 1 defa k1 finalini kaybetti 2009 yılında semmy şchltı nakav etti bence disiplinli olmuş olsaydı onu kimse yenemezdi

GGG
GGG
4 yıl önce
Reply to  halil bulut

Remy bonjasky dışında kimse yenemezdi

Ziyaretci
Ziyaretci
4 yıl önce

rEMY KİMİ YENDİ?? rEMY KİM Kİ O KADARDA SÜPER DEĞİL
HARİNİN TIRNAĞI OLAMAZDI – HARİ BİRAZ DİSİPLİNLİ OLSA BOKSÖRLERDEN DE ÜNLÜ DÜNYADA BİR NUMARALI DÖVÜŞÇÜ OLURDU
Kİ BANA GÖRE 1 NUMARADIR

GGG
GGG
4 yıl önce
Reply to  Ziyaretci

Remy kimi yendi ve hari’nin tırnağı olamaz, cümlelerini okuduktan sonra aslında cevap yazmamın bir anlamı olmayacağını düşündüm. Anlaşılan kickboksla uzaktan yakından alakan yok. YouTube’dan badr hari videoları izleyip Bilgehan demir’in Kickboks gecelerini izleyerek, burada bu yorumu yapman hiç doğru değil, şimdi remy’nin yendiği bazı dövüşçüleri yazacağım, ama sana cevap niteliğinde değil, belki bilmeyen arkadaşlar vardır diye. Remy kariyerinde ; –… Devamını oku »

Ziyaretci
Ziyaretci
4 yıl önce

O senin düşüncen
Sende remy nin hari den iyi olduğunu düşünüyorsan bişey demiyorum
Bende senin ilgi çekmek ve sırf muhalefet etmek için bu yorumu yaptığını düşünüyorum
Herkesin düşüncesi kendisini bağlar

GGG
GGG
4 yıl önce
Reply to  Ziyaretci

Eyvallah

Gardal
Gardal
3 yıl önce

badr hari k1 gelmiş geçmiş en iyi kick boksörüdür remy ile badr stilleri thai-box badr sonra beğendiğim remy sevdiğim özelliği uçan tekmeleri yağ tulumu gökhan iyi paspas etmişti melvin vs hari rico vs remy maçları olsa güzel olur aslında puanla biten 2008 maç harinin idi demekki bir şeyler dönüyor hesdye remy den kötüsünü yaptı remy gibi yenemiyeceğini anladı kalkmadı kalksa… Devamını oku »

Başa dön tuşu