Kickboks

Superkombat İntikam Kokuyor!!

superkombat 4 2014

Dördüncü Superkombat Dünya Grand Prix’i 2 Ağustos’ta gerçekleşecek dövüş gecesinin ana maçı “Dancing With The Stars”ın (Bir dans yarışması. Morosanu 9. sezonun kazananı) eski kazananı ve ülkesinde yerel yönetimde yer almış Romanyalı dövüşçü Catalin Morosanu ile Yunan dövüşçü Giannis “Hercules” Stoforidis arasında olacak.

Yunanistan’ın başkenti Atina’da yapılan Superkombat Try outs Serisi 2013’e seçilen Stoforidis harika bir performans sergilemişti. Sezonun son Superkombat Dünya Grand Prix’inde elindeki sakatlanmadan dolayı yarı finalde yenilmişti. Kendi ülkesinde yenilmez olan ve 15 maçlık yenilmezlik serisi olan Stoforidis, Morosanu’nun 12 maçlık serisini kırmaya kararlı görünüyor.

Stoforidis “Elimdeki sakatlıktan dolayı son sezon finale çıkamamıştım ve Superkombat’ta intikama açım. Eğer kickboksta efsane olan birini yenersem, bu sefer kendimi yıldız olarak gösterme şansım olacak. Morosanu, kork benden!  Herkül savaşa geliyor!” diyerek çok sert açıklamalarda bulundu.

Yerel yönetimde yer alan Morosanu, Mayıs’ta yapılan Avrupa Parlamentosu seçimlerinde yer aldıktan ve Thomas Hron’a yenildiği Çek Cumhuriyeti seyahatinin ardından, 2 Ağustos’taki Superkombat Dünya Grand Prix’i ile geri dönüş yapacak.

Superkombat Dünya Grand Prix’inin yapılacağı yer ilerki günlerde belli olacak.

İşte 2 Dövüş Ustasından Nakavtlar :

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=kFA1FWe3blM[/youtube]
0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.