Tarihi Maça Hazırız! Türkiye Arkanda Tayfun Özcan


Tüm Avrupa’da büyük bir heyecanla beklenen maç için geri sayım başladı. Heyecan tam anlamıyla dorukta. Kickboksta an itibariyle en önemli temsilcimiz durumunda bulunan  Tayfun Özcan Hollanda’nın Eindhoven kentinde ringe çıkacak. Buraya kadar her şey normal. Ancak rakibi açıklandığında herkes şaşkınlık yaşadı. Sonunda karşı karşıya gelecekler.

Şampiyon Şampiyona Karşı

Tayfun Özcan’ın (78-8-3) yeni rakibi son dönemin en önemli Kickboksörlerinden Andy Semeleer ile karşı karşıya gelecek. Surinam asıllı süper star Andy Semeeler (53-1-0) 75 Kg Enfusion Şampiyonu olarak ses getiren bir isim olarak biliniyor. Tayfun Özcan ise 75 Kg’da Enfusion şampiyonu olarak ringlerde adeta fırtına gibi esiyor. Herkesin merak ettiği soru ise şu? Maç hangi sıklette yapılacak. Bu sorunun cevabı da verildi. Mücadele Tayfun Özcan’ın sıkletinde 72.5 Kg’da gerçekleşecek.

Şampiyon Şampiyona Karşı sloganı ile biletleri yok satmaya başlayan tarihi maç için geri sayım başladı. Türkiye yayıncı kuruluşu da belli oldu. Dev maçı DMAX, Hollanda’nın Eindhoven şehrinden canlı olarak yayınlayacak. 23 Şubat cumartesi akşamı için alarmlar kurulsun.


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

  Abone ol  
Bildir