Tayfun Özcan 2 Ermeni Rakibine Meydan Okudu! Nerede İstiyorsanız!


Tayfun Özcan

Dünya çapındaki Kickboks yıldızımız Enfusion şampiyonu Tayfun Özcan Ermeni Kickboks yıldızları Petrosyan ve Grigorian’a sosyal medya aracılığı ile meydan okudu. Ermeni dövüş sevelerin ve bazı dövüşçülerin Tayfun’a “Enfusion dışına Gel” demesi üzerine Tayfun’dan açıklama geldi.

Marat Grigorian

Ermeni Grigorian’a “Nerede İstersen Ben Varım!”

Özcan Glory şampiyonu Marat Girigorian’a 70 Kg maçı için nerede istiyoran orada seninle dövüşelim. İster Glory’de ister Enfusion’da diye çıkıştı.

Ermeni Petrosyan’a da Meydan Okudu

Özcan ayrıca One FC’nin Ermeni şampiyonu Giorgio Petrosyan’a da aynı şekilde meydan okurken yer fark etmez nerede ne zaman istiyorsanız ben varım açıklamasında bulundu.

Giorgio Petrosyan

Bu Açıklamalar Bir Anda Nereden Çıktı?

Bu açıklamalar bir anda nereden çıktı diye sorulacak olursa! Tayfun Özcan’ın vefası sebebiyle Enfusion’dan kopmak istemediğini herkes biliyor. Glory ve One FC’de dövüşmediği için hala şampiyon eleştirileri karşısında bu açıklamayı yapan Tayfun iki dövüşçüye de meydan okuyarak iddiasını ortaya koydu.

İşte Tayfun Özcan’ın Açıklamaları;


5
Yorumlar

2 Comment threads
3 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
DAĞISTAN turan74cellat hopkins Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Keske kabul etseler mac olsa .
Tayfun alir maclari ikisinide yener .

cellat hopkins
Üye
★★
cellat hopkins

Dağıstanlı kardeşim nasılsın Özcan yenermi dersin k1 dan sonra koptum king bokstan ama ozcanin bir iki maçına baktık potansiyelli çocuk petrosyan fena dövüşçü değil ama bir masato ,andy, artur değil diğer dovuscuyu tanımıyorum kardeşim saygılar

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Sağol kardeşim eskilerde bayağı yazardık siteye senle . Epeydir yoktun . Tayfunun maç sayısı çok fazla çok tecrübesi var artı sadece kickbokstan değil eskizamanlarındada dövüş sporlarıyla uğraşmış çok hızlı kendisi .Güveniyoruz kendisine. Haklısın masato ve andy tabiki değil. Şimdio eski k-1 dövüşçülerden hiç aktif kalmadı . Tyrong spong vardı oda boksa başladı 11 maç yaptı ağırsiklette. Yani herkes gloryi artık… Devamını oku »

cellat hopkins
Üye
★★
cellat hopkins

kardeşim fazla yazıyorum ama inan sizlerin yorumlarını takip ediyorum zevkle okuyorum değerli yorumun için teşekkürler inşallah tayfun kazanır .

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Keşke maç olsada şunlara gösterse kim şampiyon.
Bu arada badr hari dostumuz 21 aralıkta tekrar ringlere dönüyor hemde 6 maçlık anlaşması var gloryle bol bol seyredelim eski dövüşçülerimizden