Kickboks

Verlinden: “Manhoef’i 1. Roundda Bitirebilirim”

Verlinden

GLORY:LAST MAN STANDING Orta Sıklet Şampiyonluk Turnuvası’nda Manhoef ile çeyrek finalde mücadele edecek olan, daha önce de İstanbul’da yapılan GLORY 15 etkinliğinde Israel Adesanya ile maç yapan Filip Verlinden oldukça iddialı açıklamalarda bulundu.

“Eğer bana karşı agresif olmak istiyorsa, eğer gerçekten ilk roundda çabalayıp beni bitirmek istiyorsa,  belki onun yerine kendisi biter.” diyerek gülümsedi.

“Melvin Manhoef bir ikon, sporda en korkulan adamlardan birisi. Ben kickboksun en tehlikeli adamlarıyla maç yaptım – Remy Bonjaski, Tyrone Spong ile dövüştüm.”

“Yıllardır bunu yapıyorum ve dünyadaki en iyi adamlarla güreşiyorum. Gökhan Saki, Alistair Overeem, Errol Zimmerman, Jamal Ben Saddik gibi adamlar ve tüm ağırsıkletlerle on round.”

“Last Man Standing, dövüşte en heyecanlı gece. Dünyanın en iyi sekiz dövüşçü bir araya geliyor ve kazanan bir gecede üç maç yapıp kazanmak zorunda. Eğer bu sekiz kişinin olduğu turnuvayı kazanırsanız, kesinlikle dünyadaki en iyi orta sıkletsiniz.”

“Kendimi saklamayacağım, her şeyimi ortaya koyacağım. Eğer nakavt gelirse, gelir; gelmezse, gelmez. Her maçta dört round, her maçta extra bir round dövüşmem gerekirse, önemli değil, gecede on iki round dövüşürüm.”

“Ama o kemere sahip olmam lazım.”

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
1 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
İbrahim
İbrahim
8 yıl önce

Verlinden ‘in Manhoef’ i 1. round knock out edebileceğini zannetmiyorum.Bu onun için çok zor.

Başa dön tuşu
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.