Brock Lesnar UFC’ye Geri mi Dönüyor?


brock lesnar

WWE güreşçisi ve Eski UFC ağır siklet şampiyonu Brock Lesnar’ın UFC’ye geri döneceği söylentileri son günlerde iyice arttı. Bu konuda son konuşan isim Lesnar’ın WWE’deki menajeri Paul Heyman oldu.

Paul Heyman, Brock Lesnar’ın UFC’ye geri dönebileceğini söyledi. Heyman, yaptığı açıklamada; “Brock Lesnar ne isterse onu yapar. UFC’de dövüşmek ister gider dövüşür. WWE’de dövüşmek ister gider orada da dövüşür. Lesnar eğer geri dönmeye karar verirse UFC’deki en sağlıklı dövüşçülerden biri olur. O her zaman hazır bunun için.” dedi.

UFC başkanı Dana White da geçen günlerde yaptığı açıklamada Lesnar’ın 2018 yılında UFC’de dövüşme ihtimali olduğunu söylemişti.

Brock Lesnar, 2016 yılında yapılan UFC 200’de sürpriz bir şekilde UFC’ye geri dönüş yapmış ve Mark Hunt ile karşılaşmıştı. Lesnar, Hunt’u mağlup etmişti fakat daha sonra Lesnar’ın testlerinde dopingli maddeye rastlanmış ve 1 yıl ceza almıştı.

Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

7
Yorumlar

2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
GGGahmet kurtthe replicant Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
the replicant
Üye
the replicant

sıktı ama artık bu “geri mi dönüyor?” muhabbeti yeter. pili bitmiş adamları önümüze koymaktan bıkmadınız. brock lesnar ı haber yapana kadar, wilder’ın açıklamalarını haber yapın. saçma sapan işler yapıyorsunuz gerçekten bazen.

the replicant
Üye
the replicant

sitenin ana teması boks ama bokstan çok mma haberleri yapıyorsunuz.

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

tamamda bunun düzgün bi söyleme şekli var 🙂 ”getirin ulan önüme haberleri” der gibi. eleştiri mi emir mi belli değil. kesinlikle haklısın. bende sana katılıyorum ama üslubun yanlış.

GGG
Üye
★★★★
GGG

Şaka mı yapıyorsunuz. Fightclub yazıyor orada boks club değil. Yorumlarınız da çok saçma, Lesnar’ın UFC’ye geri dönme İhtimali de

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

benim katıldığım nokta gereksiz diyebileceğimiz haberlerin yapılması. zamana ve emeğe yazık. daha iyi haberler seçilebilir. lesnar ın geri dönme ihtimali kimin umurunda.

GGG
Üye
★★★★
GGG

Bu konuda ben de katılabilirim size. Ama sitenin ana temasının boks olduğu konusuna katılmıyorum