MMAUFC

Conor McGregor’a Büyük Şok!


Daniel Cormier’in sakatlanmasının ardından UFC yönetimi 206 event’i için yeni bir ana maç aramaya başlamıştı. Henüz UFC tarafından resmi bir açıklama gelmese de MMA dünyasındaki kaynaklar bu ana maçın Anthony “Showtime” Pettis vs Max Holloway arasında olacağını açıkladı.

images-9

images-10

Fakat bu maçın haberine bir tek Conor McGregor sevinmeyecek, neden mi? Çünkü bu maç geçici tüysiklet kemeri için yapılacak. Bu kararın ardından UFC Conor McGregor’ın tüysiklet kemerini alarak, ünvanı UFC 200’de geçici kemeri kazanan Jose Aldo’ya verdi.

images-7

UFC 206 10 Aralık’ta Toronto’da gerçekleşecek.


0 0 vote
Article Rating

Ömer Mert Savcı

UFC Türkiye Youtube, Twitter, Facebook sayfalarının kurucusu.Twitter: @UFCTurkiye Youtube: @UFCTurkiye Facebook: @UFCTurkiyeTR

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
4 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
TAHA ESKİOCAK
TAHA ESKİOCAK
5 yıl önce

Bana sorarsanız dünyanın en abartılan dövüşçüsü.Ayrıca savunma maçına çıkmadan kemere el koydu resmen.Doğru ve geç kalınmış bir karar.

mehmet dalgaç
mehmet dalgaç
5 yıl önce

biri çıkıp şu conor u bi güzel pataklasa çok isterim.

Emirhaan
Emirhaan
5 yıl önce

Ufc şirketinin kurulduğundan bu yana aldığı en doğru karar

Emirhaan
Emirhaan
5 yıl önce

Bu haber featherweight’ın yeniden en üstün siklet olabileceğini gösteriyor. Pettis’te olduğu gibi bir siklet düşme durumu olmazsa Aldo kemeri hatrı sayılır bir süre zarfında koruyabilir. Mendes ve Edgar’ı her karşılaşmada yendiği için şuan en büyük rakibi Holloway

Başa dön tuşu