Cris Cyborg’un Sıradaki Rakibi Kim Olacak? UFC Başkanı Açıkladı..


cris-cyborg

UFC 219’da Holly Holm’u puanla mağlup ederek kemerini koruyan Cris Cyborg’un sıradaki rakibini UFC başkanı Dana White açıkladı.

Dana White, Cris Cyborg’un sıradaki ünvan koruma maçında UFC horoz siklet şampiyonu Amanda Nunes ile karşılaşacağını açıkladı. White, “Amanda Nunes, Cris Cyborg ile karşılaşmak istiyor. Cris Cyborg da hemen yeni bir ünvan koruma maçına çıkmak istiyor. Bu yüzden onu yeni bir maça çıkarmalıyız. Nunes, hazır olduğunda bu karşılaşma yapılacak.” dedi.

UFC başkanı Dana White, Amanda Nunes ile Cris Cyborg arasındaki bu maçın çok zevkli olacağını söyledi. White, “Amanda Nunes çok büyük, çok sert ve çok ağır yumruklara sahip bir dövüşçü. Cris Cyborg ile iyi eşleşiyorlar. Bence bu mücadele çok zevkli olacak.” dedi.

cris-cyborg-amanda-nunes

Cris Cyborg, Dana White’ın bu açıklamaları ile ilgili konuştu. Cyborg’un yaptığı açıklamada Amanda Nunes ile karşılaşmaya sıcak bakmadığı görüldü. Brezilyalı şampiyon dövüşçü, “Bir şampiyon olarak 1 numaralı şampiyonluk adayı ile karşılaşmanız gerekir. Bu işi eğlenceli kılan budur. Bu maç gerçekleşirse bu sikletteki diğer dövüşçüler ne olacak? Ben bu sikletin devam etmesini istiyorum. Bu yüzden sıradaki maçımı bu sikletten biriyle yapmak istiyorum.” dedi.

Geçen günlerde Cris Cyborg, Megan Anderson ile UFC 221’de karşılaşmak için anlaştıklarını söylemişti. Daha sonra Anderson bunu yalanlamıştı. Brezilyalı dövüşçü, bu konu hakkında da konuştu. Cyborg, “Eğer Megan Anderson maça çıkmaya hazır değilse diğer bir contender Pam Sorensen kemer maçına çıkmayı hak ediyor. Ben taraftarlara büyük dövüşler verebilirim ancak bu sikletin büyümesi için diğer kadınlara da saygı göstermemiz gerekiyor. Amanda Nunes, benimle maça çıkmak istiyorsa ilk önce bu sikletten birini yenmesi gerekiyor.” dedi.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

13 Yorum - "Cris Cyborg’un Sıradaki Rakibi Kim Olacak? UFC Başkanı Açıkladı.."

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
lenolewis
Üye
lenolewis

Cyborg nunesden korkuyorum de olsun bitsin kıvırmana gerek yok

Junkie
Üye
★★
Junkie

+1000

Kızılderelı
Üye
Kızılderelı

cyborgu tek yenecek nunes tir
Çünkü nunes erkek tavırlı ve erkek gücü var
Cyborgun ilk defa korktuğunu gördüm

Ugur Bozan
Üye
Ugur Bozan

İki erkek birgün karşılaşır belki.

GGG44
Üye
GGG44

+1000

GGG
Üye
★★
GGG

Evet ben iki gün önce nunes cyborg’u yenecek dediğimde gülenleri böyle alayım. Görünen köy kılavuz istemez. Cyborg şişirilmiş bir dövüşçüdür. Nunes’ten korktuğu apaçık ortada. Nunes cyborg’u ye-ne-cek !

Roman
Üye
Roman

On yargilisin cyborga karşı. Şişirilmiş olsa holm a kaybederdi. 😉

GGG44
Üye
GGG44

cyborg ne demiş siz ne anlıyorsunuz 🙂 benimle kapısabilmesi için hak etmesi gerekiyor.. bu sikletten birini yen sonra karşıma çık diyor tabi siz hemen kaçmak istiyor vs işlerine giriyorsunuz.

ama bir durum daha var cyborg holm e karşı kaybetmişya bir zatın söylemine göre o zaman holm le yapsın yenerse holmu ozaman cyborgu da yenmiş sayar 🙂

GGG44
Üye
GGG44
cyborgu çöpe atsan çöp kabul etmez diyen kıçı kırık boks tekniği var diyen ggg arkadaşım önce araştır sonra yaz bence…. Muay Thai , Boks , Brezilya Jiu-Jitsu , Kickboks , Güreş hepsini yapmış. IBJJF Dünya Jiu-Jitsu Şampiyonası Altın madalya – ilk yer 2012 Long Beach 74+ kg Altın madalya – ilk yer 2011 Long Beach 74+ kg ADCC Güreş Dünya… Devamını oku »
GGG
Üye
★★
GGG
Ula hane saet? Ula hane kablo? Ula hane boksta başarı? Tabiki kıçı kırık boks tekniği derim. Shields’la yaptığı sapparinge bakmayın siz, Shields istese onu komaya sokar. Tabi Braekhus, hammer vs. Diğer boksörler de. Jijitsu’daki başarılarına birşey diyemem. Ama UFC’de yerde yeterince iyi dövüşemiyor bana göre. Ali eren de Tony yoka’yı nakavt etmişti. Avni de degale’nin dişini kırmıştı.. Nunes kendini yeterince… Devamını oku »
Roman
Üye
Roman

Cyborg bile nunes den korkuyor. Bu iki oğlanın kapışması efsane olurdu. Cyborg büyük dayanıklılığa sahip ama onu yense yense nunes yener.

Kızılderelı
Üye
Kızılderelı

Ggg yani bir insan ancak bu kadar taraflı olur
Cyborg çöp diyen kişi bence artık rebel leşmiş hatta geçmiştir
Benim tahminim cyborg nunesi de yenecek ancak yenme ihtimali olan kişi sadece nunes
Hatta benim tahminim nunesi rahat yenecek çünki nunes holm gibi maç boyunca kaçmayacak

Harun
Üye
★★
Harun

Nunes boks üzerine dövüşen saldırgan bir dövüşçü cyborgla benzer stilleri var. İkisinin maçını izlemek çok zevkli olur.