Eddie Alvarez İçin Artık Kemer Önemli Değil


eddie-alvarez-ufc-kemeri

Eski UFC ve Bellator hafif siklet şampiyonu Eddie Alvarez, artık kemerin kendisi için önemli olmadığını söyledi.

Eddie Alvarez, Justin Gaethje ile yaptığı son maçtan önce bu maçı kazanan dövüşçü “en sert dövüşçü” olacak demişti. Alvarez, bu maçı kazandıktan sonra MMA’deki en sert dövüşçü olduğunu iddia etmişti. 33 yaşındaki dövüşçü bu ünvanın kendisi için artık daha önemli olduğunu söyledi.

Eddie Alvarez, Conor McGregor’a kaybettikten sonra çok sinirlendiğini fakat artık bunun geçtiğini söyledi. Alvarez, “Göz her zaman en değerli kemerdir. Kemerimi kaybettim fakat kendimi toparladım. Ben gerçekçi bir insanım Conor McGregor’u tekrar oraya getiremeyiz. O sürekli herkesi bekletecek farklı şeyler yapacak. Tony Ferguson, şu anda McGregor’u bekliyor. Oturup bekleyecek ve maç gerçekleştiğinde büyük bir paraya sahip olacak” dedi.

Eddie Alvarez, UFC hafif siklet kemerinin bir değerinin kalmadığını da söyledi. Alvarez, “Tony Ferguson, çıkıp 7.sıradaki bir adamı yenip kemeri alıyor. Bunun hiçbir anlamı yok. Diğer taraftan şampiyon olan adam kemerini bir kez bile savunmuyor. Benim için önemli olan en sert dövüşçü olmak. Bence “En Sert Dövüşçü” kemeri diye bir şeyin olması lazım.” dedi.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

Yorumlar

1 Yorum - "Eddie Alvarez İçin Artık Kemer Önemli Değil"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Georges Saint Pierre
Üye
Georges Saint Pierre

Alvarez konuşmaya konuşuyorsunda senide conor mcgregor maçında gördük hiçbirşey yapamadın belkide kariyerinin en kötü maçlarından birini çıkardın.Geç bu en sert ayaklarını