MMA

Etiyopya’dan Amerika’ya! TV Yıldızı Oldu Evlendi! Şimdi Kafeste Yenilgisiz – Ancak!

Var Bir Hayalimiz Mottosuyla Kafeste Şampiyonluk Rüyası

90 Günlük  Nişanlısı TV yıldızı Biniyam Shibre, müstakbel eşi ve 2 yaşındaki oğlunun maddi isteklerine çare olmak için para kazanan bir dövüşçü olmak istediğini açıkladı.

Popüler TLC realite şovunda hayran kitlesini artıran  Etiyopya’dan ABD’ye göç eden Biniyam’ın büyük hayalleri var. Geçen yıl ilk müzik videosu “Dancey Dancey”yi yayınlayan 32 yaşındaki oyuncu, profesyonel bir dansçı olarak da  başarılı olmaya çalışıyor. Ayrıca, abone tabanlı Binifit web sitesi aracılığıyla danstan ilham alan egzersiz videolarından oluşan bir katalog sunan, hevesli bir fitness gurusu durumuna geldi.

Solda: Sevilen bir aile babası olarak Biniyam Shibre. Sağda: Acımasız MMA kişiliği “Babycool”u İmha Ediyor.

Ancak bu çabalara rağmen, Biniyam hala iki yakasını bir araya getirmemesi onu daha çok para kazanacağı bir ala olan kafes dövüşlerine itti. Yani, sabit bir maaşla düzenli bir iş aramayı planlamıyor. Eşi Ariela Weinberg kocasının MMA’da kariyer yapmayı düşündüğünü açıkladı.

Biniyam MMA’de 2 maç yaptı ikisini de kazandı. Ne dersiniz yeni bir efsane mi doğuyor? UFC’de maç yapan Paddy Pimblett’in son maçında sadece 24.000 USD kazandığı hesap edilirse Biniyam için uzun bir yol görünüyor diyebiliriz hani!

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.