Floyd Mayweather Kendi Kurallarıyla Kafese Girecek!


Geçen Ağustos ayında boks ringinde karşılaşan Floyd Mayweather ile Conor McGregor’un kafeste karşılaşıp karşılaşmayacağı büyük merak konusu. Mayweather’ın MMA yapma konusundaki isteği bu rövanş maçının gerçekleşme ihtimalini arttırıyor.

Son gelen haberlere göre iki tarafta kafeste yapılacak bir rövanş maçı için görüşmeler yapıyor ve bu görüşmelerde büyük mesafe kat edildi. Fakat bu maçta MMA kurallarının tam olarak uygulanmayacağı söyleniyor. Floyd Mayweather’ın bu maçta çok hasar görmemesi için ve karşılaşmanın eşit şartlarda olması için bu maça özel kuralların getirilmesi gündemde.Bu değişikle Mayweather’ın yeni bir dövüş sporuna geçerken daha kolay alışabilmesi isteniyor.

Conor McGregor’ın geçen hafta çıkardığı olaylar bu maç için yapılan görüşmelerin bir süre askıya alınmasına sebep oldu. UFC yönetimi, McGregor ile yeni sözleşme için yapacağı görüşmeleri ileri bir tarihe ertelemişti. Görüşmeler Conor McGregor’un bu otobüs saldırısında ceza alıp almayacağına göre şekillenecek.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

209
Yorumlar

75 Comment threads
134 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
41 Comment authors
karapapak7doctor1984wilderreisTheDuranKimura Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Left Hook nd Ko
Üye
★★★★
Left Hook nd Ko

Tabi ki kural koydurucak floyd kurnaz adamdır. Dayak yemeyecek kadar kurnaz.

Mami
Üye
★★★★
Mami

Girerde cikamaz insallah

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

Dikkat etsin de kafes ona girmesin.

fix1
Üye
★★
fix1

güldürdün 🙂

HeisenberG
Üye
★★★★
HeisenberG

perfect bi yorum 🙂

Onur Tonka
Üye
Onur Tonka

Bu karşılaşmayı da ezici olmayacak şekilde mcgregor alacaktır.Iki spor branşının da kendine has olduğu temalı bilimkurgumuz son bulacaktır Onlar muradına edeceklerdir nihayetinde.

weta
Üye
★★★

Bu herifi gördüm mü sinirlerim tepeme çıkıyor. Bu adamdan normalde de nefret ediyordum ama cotto maçından sonra nefreti arşa çıkardım. Ölse erik dalı oynarım arkadaşları toplayıp.

weta
Üye
★★★

İkisi de sporcu veya dövüşçü değil, şovmen. İleride hiç iyi anılmayacaklar hepimiz biliyoruz.

Kaan TÜRK
Üye
★★★★
Kaan TÜRK

İstiyorsa güreş yapmasınlar 🙂 Bu kez daha fena cezalandırır connor onu 🙂

GGG
Üye
★★★★
GGG

Floyd Mayweather’ı hiç bir dövüşçü, hiçbir koşulda yenemez. Çünkü Mayweather kazanacağına emin olmadığı bir oyunu oynamaz. O tüm zamanların en iyi boksörü. Onu canlı izleyebildiğimiz için çok şanslıyız. Her zaman arkandayız money reis

Tuaman
Üye
★★★★★
Tuaman

@kogan Floydu günahım kadar sevmem. Ama onun yüzünden başkasınada hakaret etmem. Ortamı gerginleştirmeye gerek yok.

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

senin 7 sülaleni sinkaf etmek isterdim ama sana ayıp olur onun için böyle bir şey demek istemem sözü de hakaret içermez kogan, hatta disaridan kibarca bile görünebilir fakat lafın içindeki art niyet ve mesaj ortada dir…Bilmem anlatabildim mi kogan dostum…buradaki herkes söylediğin sözün altındaki şeyi bilecek zeka düzeyine sahip…bu mesajlarını görmedik sayalım…

Claymaker
Üye
★★★★
Claymaker

birine beynin yok düşük iq lusun yaşın küçük herhalde gibi sözler söylemek hakaret etmektir

araya iki tane özlü cümle sıçıp aklı sıra mantıklı yorum yapıyormuş gibi görünmeye çalışıyorsun
tahminim daha önce banlanmış ama farklı cümleler kurarak kendini gizlemeye çalışan birisin sen
terbiyesizlik insanın genine işleyince başka biri gibi görünmeyi kolay kolay beceremez

alışmadık götte don durmaz derler ya seninkide o hesap işte

Claymaker
Üye
★★★★
Claymaker

yok ben kötüye kötü yerine direk göte göt demeyi tercih ediyorum artık

ayrıca ben hakaret ettim mi evet ettim diyorum
ama sen ilk kez! diyaloğa girdiğin adama beyinsiz diyorsun sonra benim lugatımda küfür aşjdsaşı sıyırıyorsun
göte göt diyeceksiniz arkadaş bazen hepimiz götlük yaparız sıvamayacaksınız …

GGG
Üye
★★★★
GGG

Claymaker hassasiyetin için teşekkür ediyorum dostum. Ama Bence daha fazla muhatap olma. karşındaki insan ne dediğini anlamıyor ve hatasını kabul etmeyen bir insansa kaale almaya gerek yok.

GGG
Üye
★★★★
GGG

Boks anlayışından bahsediyorum ey karşıyakalı mısın, rebel misin, her kimsen, konuyu kapat ve birdaha benimle muhatap olma. Herkesin boks anlayışı, boks bilgisi farklı seviyelerde Olabilir. Boks bilginiz az diyebilirim. Geri zekalı demiyorum kimseye

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

bu altını çizdiğin satırda nasıl bir aşağılama nasıl bir hakaret sezdin peki. herkesin boks anlayışı farklı olabilir kimisi teknik boksörleri kimisi atak kimisi savunma yapan boksörü sevebilir. bu yüzden bir kişi floydun yaptığı boksu algılayamıyor olabilir demiş. Bunun sebebi sizin zeka iq seviyeniz dememiş boks anlayışınız demiş. Neyse birader seni hatanı anlaman için çok fazla ikaz ettim ama sen sorunu… Devamını oku »

GGG
Üye
★★★★
GGG

Arkadaşlar hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Hepimizin farklı düşünceleri olabilir. Birimizin düşünceleri, diğerine saçma da gelebilir. Zaten hepimiz aynı düşüncede olsak burada neyi tartışabilirdik ki. Önemli olan birbirimize saygı duyabilmek. Ama bu malum şahıs ve onun gibi insanlar, kendisiyle aynı fikirde olmayan insanlara hakaret edecek kadar aciz kişiler. Sitede 1-2 kişi daha var böyle. O yüzden kaale almamak en iyisi. Yeri… Devamını oku »

HeisenberG
Üye
★★★★
HeisenberG

yorumları okudum haklısın demek isterdim ama bu sitede allahın bir kuluna kötü söz söylemeyen kişi olarak bana cevap yazarkende hassasiyetli davranmanı isterdim.. şuradaki inceliği anlaman gerekir o kadar millet senin yazdıgına katılmıyor sadece karşıdaki insanın üslubunu itici ve kırıcı oldugunu söylüyor.sen bana birinin yorumlarını sevdiğimi söylediğim için yalaka dedin. o zaman bende sana şimdi iade ediyorum o kadar senin için… Devamını oku »

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

düşüncene göre küfür iletişimi zayıf olan kişilerin kullandığı şey oluyor. hem bunu söylüyorsun hem de sana sataşmayan bir adama iq su kesin 50 nin altındadır diyorsun 25-50 iq arası orta geriliktir. Yani geri zekalı diyorsun. Küfür demek anaya avrada sövmek değil sadece. hakaret ediyorsun geri zekalı diyorsun. yani kendi düşüncene göre iletişimin zayıf olduğunu biliyorsun bu güzel tarafı ama zayıf… Devamını oku »

GGG
Üye
★★★★
GGG

Teşekkür ediyorum duyarlılığın için @oldi dostum. Bu tip insanlarla muhatap olamamak en iyisi

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

Bak dostum önemli olan üslup…gerçekten öyle olsa bile aptal birine bile direk aptal denmez…maiyetimdeki bir çalışan biraz eğitimsiz ve geç algılayan biriydi ama ben ona hiç hakaret etmedim…kendini biraz geliştir,bu sen değilsin,daha iyisini yapabilir sin diye durumunu ima eden ölçülü eleştiriler de bulunurdum sadece..dediğim gibi önemli olan üslup..bu arada amacımız seni kaZanmak düşman ilan etmek değil,ölçülü eleştiriler de bulunup iyi… Devamını oku »

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

arkadaşım dayanamadıysan o zaman dersiniz ki şu şu şu yüzden bence floyd en iyisi değil dostum. şu şu şu sebepten dolayı ali en iyisidir dersin. Ve her zaman bunlar görecelidir. siklet farkı imkan farkı kariyer farkı bir sürü şey işin içinde olduğu için herkese göre en iyisi farklı olabilir. Sen en iyisi floyd diyorsan iq seviyen 50’nin altındadır diyorsun adama… Devamını oku »

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

gözlerinin bozuk olduğunu düşünebilirim, yanlış duyduğumu düşünebilirim özellikle okumayı çok seven biri olduğum için altında felsefi bir şey ararım ve neden öyle dediğini sorarım. Bunların haricinde bir şey ise yani Allah’ın eksik yarattığı yani yaptıklarından sorumlu olmayan bir insan olduğunu düşünürüm. Ayrıca verdiğin örnek yanlış. Kırmızıya herkes kırmızı diyor çünkü nesneldir. ama en güzel renk kırmızı dersen bu öznel bir… Devamını oku »

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

göreceli kişisel bir tercihten yorumdan dolayı bir insana geri zekalı diyemezsin. normalde de diyemezsin de bu durumda demen çok daha saçma bir şey.
Merakımdan soruyorum;
ilk yorumunda yazdıklarından dolayı hatalı olduğunu düşünüyor musun ?

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

şuanda kimse doğruyu ya da yanlışı tartışmıyor. burada konu edep güzel kardeşim. Zira doğru ya da yanlışın ispatlanabileceği tartışma yok çünkü. floydun en iyisi olduğunu yada olmadığını ispatlayamaz kimse. herkes kendince sebepleri sıralar tercih yapar bunu tartışma konusu etmek bile saçma. ama tartışılabilir de. Hakarete vardıracak laflara gerek yoktu. Balık baştan kokar. burada olayın bu hale gelmesinin sebebi senin ilk… Devamını oku »

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

Bak Kogan kardeşim. Hakaret etmesen bile böyle filozofmuş gibi “ukala” bir tavırla yorum yapman hiç hoş değil. Farkında olmayabilirsin. Belki yorumumu hiç ciddiye almayacaksın. Ama dışarıdan objektif şekilde bakan biri olarak üslubunu çok itici buldum. Karşındaki kişinin yorumunu çok net bir şekilde küçümseyip, ya veletsin yada aptalsın manasında bir cevap yazıyorsun. Bunlar Hakaretten daha mı iyi? Ha hakaret etmişsin ha… Devamını oku »

failen
Üye
★★★
failen

akıl yaşta değil baştadır ne güzel demiş atalarımız. bu yorumu görmedik varsayıyoruz.

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Tebrik ederim kogan ilk yorumda site’nin en itici üyesi oldun.

GGG
Üye
★★★★
GGG

Yada durun tahmin edeyim, siz caşhuva hayranısınız

failen
Üye
★★★
failen

kahkaha attım 🙂

GGG
Üye
★★★★
GGG

Bence siz böyle bir yorum yazdığınıza göre boksla ilgilenmeye yakın tarihte başladınız. Yada Mayweather’ın ne kadar büyük bir boksör olduğundan bihabersiniz

mostwanted
Üye
★★★
mostwanted

bunlar para için birbirini bile …..

safkan
Üye
★★★
safkan

Son gelen haberler, ggg martinosyan ile görüşüyormuş ki iyi boksördür ama alt siklette dövüşüyordu, marco huck da yakup sağlam ile teşriki mesai yapacakmış ağır siklet maçı. Marco huck çok yetenekli değil ama azimli.

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Bende o ha eri vermeye gelmiştim benden önce davranmışsın

Hit_The_Lights
Üye
★★★
Hit_The_Lights

Su herifi boks haberlerine konu etmeyin artik.

Kutti
Üye
★★
Kutti

Benim tahminim ayakda kaldıgı sürece McGregor zorlar, yumruk gücü olarak McGregor’dan daha iyi ama yere yatırırsa McGregor hiçbir şansı yok.

Kutti
Üye
★★
Kutti

Yazı hatalarım var demek istediğim ayakda kaldıgı sürece mayweather mcgre’yi zorlar , mcgregor yere yatırırsa affetmez

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

Floyd un mma kafes kuralları

1-kafes Altın kaplama olacak
2-ring eğimli olacak ve yüksekte kalan köşe floyd a ait olacak
3- zorda kalması halinde floyd mahalleden adam toplayabilecek..
4-conor,maç boyunca sadece eldiven giyecek..sadece eldiven…

fix1
Üye
★★
fix1

bence bu kurallar olur mu olur 🙂

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

para kuralları bile satın alır))
selamlar dostum…

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

DÜNYA KADAR PARAN VAR. NE İŞİN VAR. İNSALLAH CONOR KAFANI GÖZÜNÜ PATLATIR DA IYICE REZIL OLURSUN. INSANOGLU BU KADAR MI DOYUMSUZ OLUR YA. Pis kan emici.

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

insanoğlunun gözünü toprak doyurur diye boşuna dememişler. Gözünü toprak doyursun Money 🙂

Kızılderelı
Üye
★★★★
Kızılderelı

Floyddan da mcgrogerdan da onların tiyatrolarından da iğreniyorum

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

reis Cübbeli’nin resmini görünce bide cübbeli atarı yaparak yorum yazınca sanki cübbeli siteye girip yorum yapıyor gibi hissediyorum 🙂

GGG
Üye
★★★★
GGG

İnançlı biri olmama rağmen Hocalar ve şeyhlerle aram pek iyi olmasa da, televizyondaki hocalardan bir cübbeliyi samimi buluyorum. Denk geldiğim zaman ben de sohbetlerini dinlerim 🙂

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

kısa, net ve tepki yansıtan yorumlarının kaynağı belli oldu 😀

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Kısa sohbetlerini dinliyorum kardeşim. Şirin sevimli gözükmeye çalışmayan olanı söyleyebilen hocaları dinlerim. Cübbeli de bunlardan bir tanesi

enrike
Üye
★★
enrike

arkadaşlar siyaset yapmayalım diye konuşmuyoruz yorum yapmıyoruz ama lütfen yanmaz kefen satan sadece bi kola üyesin diye azap meleklerinin seni bırakacaını söyleyen jetski kullanmak la ünlü bi adamı da övüp durmayalım yapmayalım. sevginiz içinizde kalsın

Hotter
Üye
★★★★★

boşver metehan hocam. bu enrike isimli arkadaş herşeyden şikayetçi olur bir hal aldı. daha önce de bizi eleştirmişti. rahatsız oluyorsan okumazsın enrike olur biter. iki yorumcunun arasında ki dostluğu bile kıskanıp bunu sorun eden bir arkadaştır kendisi.

metehan hocam sevgiler saygılar sana.

GGG
Üye
★★★★
GGG

Arkadaşlar Floyd Mayweather’ı sevmeyebilirsiniz. Paragöz dersiniz, egolu dersiniz, ama bu adamın yaptıklarına saygı duymalısınız. Benim için Mayweather tüm zamanların en iyisidir, başkası için değildir. Ama tüm zamanların en iyi kariyerlerinden birine sahip olduğu da tartışılamaz. Çoğumuzun efsane olarak nitelendireceği en az 5 tane boksörü hiç zorlanmadan yenmiştir Mayweather. Hangi boksör kariyerinin son 20 maçında Mayweather kadar büyük isimlerle maça çıktı… Devamını oku »

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

bence gelmiş geçmiş en efsane boksör Peter Buckley’dir. çünkü o kimsenin başaramadığını başardı. diğerleri 2. 3. 4. … olabilir efsanelikte.

GGG
Üye
★★★★
GGG

Kariyerine beraberlikle başlamış bir de 😀 lee selby, kell brook ve nassem hamed’le de dövüşmüş. Gerçekten büyük bir efsane

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

HAHAHA bayağı iyi miş o zaman 🙂

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

2-3 tane ağır siklet haberi vereyim. -tony yoka cyril leonet i(13-9-3) 5. raundda nakavt ederek sıralamada ilk 60 lık dilimin içerisine girdi. yoka gibi fransalı olan leonet 2010 yılından beri hiç nakavt olmamıştı. yoka 2-3 hafta sonra 26 yaşına girecek ve şuana kadar yaptığı 4 maçın 3 ü nakavt olmak üzere tamamını kazandı(boxrec tarafından 2.5 yıldız verilmiş). -kanadalı boksör simon… Devamını oku »

Kaan TÜRK
Üye
★★★★
Kaan TÜRK

Aynen Oscar Rivasın dövüşmesi lazım. Bize yeni yıldızlar lazım. Ağırsiklette şu an müthiş adamlar var, birkaç tane daha isim parlarsa izleyecek heyecan yaratacak malzemeler ve yeni maçlar gündeme gelir. Ama bunun için de Oscar Rivas,dubois gibi isimlerin iyi ellerde olması lazım. Oscar dediğin maçtan hemen 1 ay sonraya bir maç daha ayarlamış dur bakalım biraz yükselsin de sıralamada inşallah güzel… Devamını oku »

GGG
Üye
★★★★
GGG

Yoka ile ilgili ben birşeyler yazacaktım ama benden önce yazmışsın 🙂 daha önce söylediğim gibi yoka’nın dünya şampiyonu olacağını düşünüyorum. Tekniği gerçekten mükemmel. Uzaktan boks yapabiliyor. Yakına girdiğinde de andre ward’ı andıran stiliyle rakibine üstünlük sağlıyor. Bence geleceği çok parlak. Çenesinin zayıf olduğu da Sadece amatördeki maçlarına bakılarak yapılan yorumlar. Ama amatörde birçok boksör nakavt olmuştur. Bence sıkı çalışır ve… Devamını oku »

Shoryuken
Üye
Shoryuken

kurtulamadık şu şarlatandan!!

GGG
Üye
★★★★
GGG

Sitede daha önce e-posta adresini güncelleyen var mı? Yeni mail hesabı açtım. Onu hesabıma eklersem olur mu?

GGG
Üye
★★★★
GGG

Bu arada az önceki malum şahsın başlattığı tartışmadaki yorumlar silinmiş. Umarım banlanmıştır. Gerekli hassasiyeti gösterip yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Gerçekten çok saygıdeğer insanlarsınız. Sağolun

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

kafanın çalışma şekli ve komplo teorilerin benim tarzıma yakın.fakat üslubunu değiştirmen lazım.karşındaki insanı ikna yöntemi hakaret aşağılama olmamalı

ve en önemli hatalarımızdan biri karşımızdaki insanın aptal bişey bilmediğini zannetmek.

bu arada bende floydu sevmem.

Conan
Ziyaretçi
Conan

wilder-boşua maçı olmayacak. unutun. edi hörn denen püşt wildera 12.5 milyon dolar teklif etmiş. 1 kuruş fazla alamayacak. ortada 80-100 milyon dolarlık bir toplam kazanç varken, toplam gelirin sadece %15ini teklif etmişler. wilder ekibi çok kızmış.

dilenciye sadaka verir gibi bir teklif bu.

Left Hook nd Ko
Üye
★★★★
Left Hook nd Ko

İşte akıllarınca böyle kabul edilemeyecek teklif sunup para için dövüşüyor algısı yaratıyorlar. adam yüzde 15 i niye kabul etsin parkerin bile yüzde 33 aldığı halde wilder e yüzde 40 vermeleri lazım. yani yüzde 15-20 teklif ettiklerinde kabul etmemesi çok normal. bu adamlar kemer için dövüşsede babalarının hayrına kapışmıyorlar tabiki tatmin edici bir maddiyat isterler. şimdi şu paraya dövüşürse wilder kendi… Devamını oku »

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Eğer bu doğruysa jasu klicko maçından önce yediği yüreği kusmuş 🙂

GGG
Üye
★★★★
GGG

Kusmamış sıçmış..

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

caşuanın sigorta şirketi, wilder ın sağından dolayı maç gelirlerinin %80 ni istemiştir…çok kızma wilder reis… adamlara anca %5 kalıyor…

joshua 20
Üye
★★★
joshua 20

abe wilder okadar joshuayı istiyor okadar kendine güveni tam joshuanın koşularını kabul etsin yok diyorsa demeki değil joshuayı para için dövüşmek istiyor hiç wilderın ağzında kemer lafını duydunuzmu ben hiç duymadım hep many many many

Conan
Ziyaretçi
Conan

joshua20 senin boşuan güzel mi? ne kadar akıllısınız aq

joshua 20
Üye
★★★
joshua 20

conan sen anlamadın dedimki wilder okadar sosyal medya joshuayı istyiyorum diyen wilder bence %15 kabul etsin kısa ve net

Conan
Ziyaretçi
Conan

%35 veren kim? sen yazılanları okumuyor musun? adam %15 teklif ediyor. üstünü sen tamamlarsan olur 😀 😀

joshua 20
Üye
★★★
joshua 20

pardon %35 mi yazmışım 🙂

Hotter
Üye
★★★★★

ben duydum. ortiz maçından sonra amacım sadece kemer birleştirmek dedi röportajda.

Conan
Ziyaretçi
Conan

zorunlu rakibe bile %25 veriliyormuş. bunlarınki terbiyesizlik başka bir şey değil.

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

şaka bi yana çok komik olmuş sadece komik diyorum…arabasının yedek anahtarını yine arabasında saklayan adamlar kadar komiksin eddie hearn…

Conan
Ziyaretçi
Conan

parker gibi bir boksore bile %33 verilirken, wildera %15-20 gibi bir rakamı teklif etmek, bu maçın olmasını istememek demektir.

GGG
Üye
★★★★
GGG

Dayı sen merak etme, o maç her türlü olacak. Eddie puştu o paradan vazgeçer mi hiç. Wilder’a da seve seve %40’i verecekler. Kendilerini kurnaz sanıyorlar, ama wilder yemez. Madem yeneceğine emin çıksın dövüşsün gibi gaza getirici yorumlar çok basit kurnazlıklar. O zaman wilder cephesi de der ki, yeni Muhammad ali olduğunu iddia eden sizin boksörünüz. Madem bu kadar büyük bir… Devamını oku »

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Profesyonel boksun bir endüstri olduğunu bilmeyen buralarda çok azdır zaten. Bunu anlamak için haberleri okumak yeterli bile. Tartışma başlatmak değil senin hatan anormal bir şekilde tepki göstermen. Keşke insanlar kendini dışarıdan inceleye bilse. Bende kimsenin şartlandırmalarına boyun eğmem ama. Herkes benim için aynı şeyi söylüyorsa kendimi bir tartarım. Sen bodoslama gidiyorsun. Özür dilemen gerekiyor hakaret ettiğin kişilerden. İlk senin dilemen… Devamını oku »

Hit_The_Lights
Üye
★★★
Hit_The_Lights

Günaydın. Madem yeneceğinden emin yapsın bence. Nasılsa yenince 100 milyonluk pasta onun olacak 🙂

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

HTL dostum, parker da da tek kemer vardı ama ona %35 verdiler…bu teklifle amaçları wilder ı küçük düşürmek…caşu tarafı daha maç başlamadan bel altı vurmaya başladı bile…

Hit_The_Lights
Üye
★★★
Hit_The_Lights

Üstad hakkaniyetli olmayabilir günün koşullarında, ama şu an bu Hearn denen adamın elinde kozlar. Çık maça, yık balon dediin adamı, cukkala 12.5 M’yi. Ondan sonra zaten hersey önüne serilecek. Bu kadar basit. Sanki hayat çok adil de, boksta olacak 🙂 Wilder söylendii gibi sürüden ayrı, hesapsız, şahsına münhasır bi adamsa evet der zaten. Selamlar.

Conan
Ziyaretçi
Conan

bence senin kafaya göre bedavaya maça çıkmalı. hatta üste para da vermeli. ben wilder olsam bir daha boşua maçını ağzıma dahi almam, brezilyadan başlar, ilk 15teki boksörleri sıraya dizerdim.

Hit_The_Lights
Üye
★★★
Hit_The_Lights

Valla bedava ile 12.5 M arasında epey bir fark var, özellikle bizim gibi faniler için 🙂 Merak etme olur bu maç olur.

Conan
Ziyaretçi
Conan

bu maç bu teklifle olmaz. hayal kurmayın.

Hit_The_Lights
Üye
★★★
Hit_The_Lights

Wilder bu yapar bir cilginlik. Son kabadayi 🙂

Conan
Ziyaretçi
Conan

aslında bedavaya maça çıksın değil mi?

Hotter
Üye
★★★★★

yüzde 40 harici wilder bu maça çıkmaz. bence 35-40 verilmesi gerekiyor. herkesin beklediği ve büyük paralar elde edilecek bir maç bu.

Claymaker
Üye
★★★★
Claymaker

Bir tarafta 4 kemeri olan ortalama 40 milyon ciro yapan biri var
Diğer tarafta tek kemeri olan 5 yıldızlı tek maçı olan ortalama 2-3 milyon ciro yapan adam var

Parkerdan fazla kazanmıyor wilder
Joshua da parkerın kemerini alarak gücünü daha da arttırdı
Parkerın aldığı orandan fazlasını haketmiyor kusura bakmayın

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

Parker %33 almıştı. Ayrıca eğri oturup doğru konuşalım. Bu maç parker maçından çok daha fazla ilgi çekecek. Parker o kadar aldıysa Wilder en az %35 almalı. %40 ile %35 arası ideal olabilir.

Claymaker
Üye
★★★★
Claymaker

Sapla samanı karıştırmayın arkadaş

Maçın geliri artıyor diye oran niye artmak zorunda
Oranı %33 de kalsın
MAÇın geliri artacaksa kendi payıda artacak

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

wilder parker ile aynı oranı mı hak ediyor peki? bence hayır.

Claymaker
Üye
★★★★
Claymaker

Parkerla karşılaşan joshuayla

Wilderla karşılaşacak joshua aynımı peki ?

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

maalesef neye vurgu yaptığını tam olarak anlayamadım. ama şöyle cevap vereyim. bu maçta joshua wilder dan 5-6 kat daha fazla para alamaz. o işi bi geçelim. sen 2 katını almasını istiyorsun ama ben onu da doğru bulmuyorum. dediğim gibi bana göre wilder en az %35 hak ediyor. joshua hak etmediği şöhretiyle masa başında patronluk taslayamaz. wilder a %15 önermek ahmaklıktır.… Devamını oku »

Claymaker
Üye
★★★★
Claymaker

ahmet hala aynı muhabbet ben 15 te 12 de değilim o konuya hiç girmedim bile wilderın hakettiği %33 tür parker olayını anlatayım önce büyük olasılıkla parkerın kemeri bozduracağını biliyorlardı joshua pazarlık aşamasında bu tarz konuşmalar yaptı hatırlarsan parkerın joshuayı yenme ihtimali (oda kırışmaya girerse) çok küçüktü rahat bir galibiyet yeni bir şampiyonluk kemeri ki parker hiç risk almadan façam çizilmesin… Devamını oku »

Conan
Ziyaretçi
Conan

peki wilder üste 5 milyon vermeyi kabul ediyor.

Hotter
Üye
★★★★★

neden hak etmesin. önerdiği teklif çok komik bir rakam. yani o rakamı mı hak edecek wilder. joshua hep böyle yapıyor zaten. rakiplerine komik rakamlar veriyor. joshua popüler olsa da insafiyetli davranması lazım genede.

Claymaker
Üye
★★★★
Claymaker

Hotter ben üstteki yorumumda rakam hakkından tek kelime etmedim
O rakam yalan dolan zaten boş muhabbet mezesi

Ben orandan bahsediyorum
MAçın cirosu kaç olursa olsun 4 Kemer’e karşı tek kemerle %33 ten fazlasını haketmiyor

İş farklı aşk farklı arada 10 kat ciro farkı var kariyeri kemeri boşverin
Alsın 3 te birini yensin hepsi onun olsun wildera mağduriyet yaratacaz diye uzuyor bu muhabbetler

joshua 20
Üye
★★★
joshua 20

slm millet

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

caşua ko olduğunda, machroom şirketi…
comment image

Hotter
Üye
★★★★★

povetkin reise teklif edilse %20. hemen kabul eder ve maç olur. junkie yüzde 5 versin masraflar çıksın yeter diyordu 🙂

GGG
Üye
★★★★
GGG

Beleşe bile dövüşse, caşhuva yine povetkin’le maça çıkmaz. Bir Amerikalıya yenilmek var, bir de rus’a. Hele şu dönemde bir rus’a asla kemer bırakamaz. Povetkin’i yenme ihtimali de çok düşük zaten

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

Ahahah o da tam abartmış,sigara parasina çıkacak neredeyse..

Conan
Ziyaretçi
Conan

boşua denilen zibidi bir de utanmadan “ben wilder olsam bu teklifi kabul ederdim” demiş. has..r git boşua belanı arıyorsun.

Hotter
Üye
★★★★★

o zaman kendisi alsın %20yi. %80 de wilder alsın. madem kabul ediyor 🙂

Conan
Ziyaretçi
Conan

parker gibi acemi, ratingi çok az olan, wba kemeri gibi dandik bir kemere sahip boksöre %33 ver. wildera ise %15-20 arası bir rakam teklif et, bunu da net rakam olarak teklif et. 12.5 milyonu ya al ya da git demek tam bir rtüklük hakarettir.

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

ib.eliği joshua ekibi yapıyor. Ama gömülen boksör yine parker 🙂 nedir bu adamın sizden çektiği be.

Tyson Fury
Üye
★★★
Tyson Fury

su sitedeki cogu kişinin wilder’a nefret duyma sebebi sensin conan yasın basında var ama hala ergen gibi yorum yapıosun bir tarafı yüceltirken diğer tarafı yerin dibine sokmak nedir allah askına parker’daki yürek senin wilder’da olsaydı zaten bütün kemerleri toplamıstı sana nacizane dostca bir tavsiye fanatiklik yapmadan yorum yap insanları bosu bosuna germe sadece sen yoksun bu sitede parker’ıda josuayı seven… Devamını oku »

Conan
Ziyaretçi
Conan

[tyson fury] ben boksöre laf atıyorum sen bana laf atıyorsun. beni rencide ediyorsun. sonra soner küfür ediyor oluyor. sanane kardeşim? nasıl yorum yapacağıma sen karar veremezsin. okumadan geç, zorla kafana silah mı dayıyorlar yorumlarımı okuman için? tavsiyelerini kendine sakla.

Tyson Fury
Üye
★★★
Tyson Fury

fanatiklik yapma sana diyecegim tek kelime bu 2.side beni kimseyle karıstırma et bakalım bir küfür neler oluyo sen wilder’ı babanın oğlu gibi savunuyorsunda niye milletin desteklediği boksörlere lakap takıyosun biraz yasının adamı ol bu kadar
bu saaten sonra kaile bile alınacak biri değilmişsin ordinaryustan farkın yokmuş bunuda anladım

GGG
Üye
★★★★
GGG

@tyson fury biraz ağır ol hocam. Adam dediği gibi sporculara laf yapıyor sen adama saldırıyorsun. Tepkinde haklısın. Fanatikçe yorumlar yapıyor ama bunu daha farklı şekilde dile getirebilirsin. Yoksa haklıyken haksız duruma düşersin. Yaptığın eleştiride sana katılıyorum ama üslubunu doğru bulmuyorum. Bir de beni kimseyle karıştırma falan, bunlar hoş laflar değil, yakışmıyor.

Conan
Ziyaretçi
Conan

{Tfury} ne olur beni kaale al yoksa çok üzülür bunalıma girerim. Parker senin babanın oğlu mu? Niye zoruna gitti? Neden üzerine alıp cevap verme gereği hissettin? Sen kimsin?

Left Hook nd Ko
Üye
★★★★
Left Hook nd Ko

adamın sana bişey dediği yok niye bu kadar saldırgan bir şekilde konuşuyorsun ki.

Tyson Fury
Üye
★★★
Tyson Fury

ben burda bir kişiye saldırıyorum ki insanlar görüp aynı hataya düşmesinler diye o bütün bir topluluğa saldıryor görmüyormusunuz

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

sevgili dostum tyson furry, sen söyledin söyleyeceğini conan da verdi cevabını.. lütfen uzamasın, tartışmanın ardından biri elveda ediyor, sonra içimiz parçalanıyor, üzülüyoruz burada…
selamlar, saygılar dostum…

Tyson Fury
Üye
★★★
Tyson Fury

peki dostum

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

çok tşk. ediyorum dostum…çok kaliteli bir insansın, yorumlarını hiç atlamam mutlaka okurum…
tekrar saygılar sevgiler dostum…

Claymaker
Üye
★★★★
Claymaker

Önce parkerın kemerini öğren wba nerden çıktı

Parkerın Yeni Zelanda’da çıktığı maçlardan aldığı para bazen wilderı geçiyordu bireysel rating konusunda çok fark yok aralarında

Eddie Hearn
Üye
Eddie Hearn

Kullandığın cihaz neyse yenileme vakti gelmiş hocam : ) sitede sorun yok.

Conan
Ziyaretçi
Conan

tam haberi yapılacak bir olay ama site yönetimi uyuyor. iyi uykular

Conan
Ziyaretçi
Conan

ayrıca yüzdelik dilim teklif edilmiyor bile. net 12.5 kabul et veya çekil denmiş. oysa yüzdelik dilim teklif edilse elde edilen toplam kazanca göre, wilderın alacağı pay da artabilir.

atıyorum 80 milyonluk kazanç elde edildiğinde, parkerın aldığı %33lük oran teklif edilse; wilder 26,4 milyon alır. halbuki adamlar net 12,5 teklif ediyor.

Eddie Hearn
Üye
Eddie Hearn

Conan dayı bir rahatla parayı kazanan babanın oğlu değil. Kafana takma bu kadar küçük çocuk da değilsin, kafandaki Jashua örümceklerini sil.

Conan
Ziyaretçi
Conan

boşua örümcekleri silinmez.

joshua 20
Üye
★★★
joshua 20

abe wilder teklifleri kabul etikten sonra oda desinki bu maçın bi rövanşı olsun bu sefer rövanşı kazanan tam tersi olsun

Conan
Ziyaretçi
Conan

wilder ekibi karşı bir teklif sunacaklarmış. bakalım onlar ne diyecek

joshua 20
Üye
★★★
joshua 20

inşalah bu maç olur

joshua 20
Üye
★★★
joshua 20

haket bu edi hörn tam o.ç

joshua 20
Üye
★★★
joshua 20

kendimi tutamadım kusura bakmayın

fix1
Üye
★★
fix1

aj, yaptığı açıklama da “povetkin, 2019’a kadar bekleyebilirse onun yerine wilder’le maç yapmayı tercih ediyorum” demiş. biz de wilder’i tercih ediyoruz ama öz güveni çok yüksek bir açıklama olmuş. “wilderi kesin yenerim” demek oluyor bu açıklama.

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Bende Parker maçından sonra aynı şeyi söyledim. Wilder de Pove de riskli rakipler. Jashua için Wilder daha az risk taşıyor bence. Ve getirisi daha fazla olur. Patlarsa wildere patlasın 🙂

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

Bende cübbeli hakkında birkaç şey söylerimde kobu uzar gider. İçinde kalsın. Ama sadece şunu belirteyim eğitimli, kültürlü hocalar dinleyin. Hocaları ve müslümanları cahil gösteren birini değil.

Hotter
Üye
★★★★★

evet eğitimli hocaları dinleyin.
mesela 71 kitap yazan, 6 ayda hafız olan ( 6 ayda kuranı baştan sona ezberleyen), 7 ayrı dalda belki bizim 5 yada 10 senede öğrenebileceğimiz konuları 20 ayda öğrenip ezberleyen, her dalda binlerce kitap okuyan ve bilgi sahibi olan cübbeliyi dinleyebilirsiniz.

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

Şuan pek vaktim yok. Akşam bu konuya bi el atarız.

Hotter
Üye
★★★★★

ahmet reis seviyoruz seni 🙂

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

Bende sizi seviyorum 🙂

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

Tkdw gördün mu hotter nasıl savunma yaptı ama Allah var ahmet in de çene baya bi sağlam,kesin bi ko çıkar bu maçtan,keşke bahis yapsaydık…dostum az daha cips versene,bu kola da ne çabuk bitiyor arkadaş…

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

Konu eğer %100 conan ın anlattığı gibiyse bu bir skandaldır. Joshua yı savunup komik durum düşmeyin lütfen.

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

Kaçacaksan da delikanlı gibi kaçacaksın. Bu maç için kendimi hazır hissetmiyorum, ben sadece birkaç yıllık profesyonelim dese joshua ya hayran kalırım. Ama gelip aynı parker a yaptıkları gibi maçi istiyormuş ayağına yatıp komik teklifler sunmasınlar.

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Joshua ve ekibi resmen dalga geçiyor, küçük düşürüyor wilder’ı aslında wilder için çok iyi para ama parker’ın aldığından daha az ve yüzde oran’ı yok rakam net tabii ki bu maç bu ücrete olmaz bunlar hep pazarlık eddie hearn yine %35’e felan ikna eder wilder’ı çünkü 20 milyon dolardan fazla para yapar wilderda atlar zaten çünkü bu para o’nun emeklilik ikramiyesi… Devamını oku »

GGG
Üye
★★★★
GGG

Abi dana white yalanladı böyle birşey yok. maç kafeste olursa mma kurallarına göre yapılacak

Deontay_Wilder
Üye
★★★
Deontay_Wilder

Arkadaşlar kendinizi wilderın yerine koyun parker gibi yeni yetme bir boksöre bile gelirin %35 lik kısmını verilirken wilder’ın yerinde olsaydınız ve size %15 gibi komik bir rakam verilse kabul eder miydiniz? Sizin üzerinizden maç yapılacak bu maç 100 M değerinde olacak ve size 12 M gibi komik bir rakam verilirken rakibe devenin hamudunu verecekler.Joshua’nın Wilder’dan fazla almasına itirazım yok.Ancak aradaki… Devamını oku »

Öğretmen Bey
Ziyaretçi
Öğretmen Bey

Floyd’un boksuna çok büyük saygım var ama gelip tüm zamanların bilmem nesi demeyin. Prime Canelo ile yapsa yenilirdi bence.

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

canelo vasat bi boksör.floyd u ring hakimiyeti olan güçlü ve pres boksu yapabilen golovkin tarzı yenebilirdi.bunu maidana denedi lakin gücü yetmedi.

Left Hook nd Ko
Üye
★★★★
Left Hook nd Ko

kardeşim caneloya vasat demek nedir ya allah çarpar adamı. doping muhabbetlerinden dolayı uyuz olmuş olabilirsiniz ama canelo şuan top class bir boksördür. Çenesi sağlam balyoz gibi yumrukları var eskiv fent zaten çok iyi birde üstüne süper bir counter puncher. Hatta boks kalitesi olarak farklı stiller yapsalarda golovkine göre salt boks tekniği olarak daha kaliteli. Floyd gibi boksörleri baskı boksuyla yenemezsin.Boks… Devamını oku »

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

Canelo bundan 10-15 sene önce boks yapsa bu tekniğe sahip olabilir miydi? Hiç sanmıyorum. Floyd canelo dan daha iyi boksördür.

Öğretmen Bey
Ziyaretçi
Öğretmen Bey

Joshua- Wilder maçına gelirsek bu maça Wilder’ın daha çok ihtiyacı var dolayısıyla Wilder’a her türlü ağır koşulları yüklemeye çalışacaklar. Ben de olsam yapardım 19 maçımda kliçko’yu yeneyim sen git balon döv 40. Maçında Adam gibi biriyle çık sonra kemer birleştirelim. Maalesef Wilder hayranı dostlarım.

Deontay_Wilder
Üye
★★★
Deontay_Wilder

joshua kliçko maçından %50 pay almıştı peki sana soruyorum joshua öncesinde kimi dövmüştü ki kliçko gibi bir adamla aynı parayı aldı?
işinize gelince öyle işinize gelmeyince böyle olmaz.

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

O maç’ın organizasyonunu eddie hearn yapmıştı bırakta %50 alsın

Öğretmen Bey
Ziyaretçi
Öğretmen Bey

Joshua fan kitlesi sayesinde o parayı kazandı. Wilder’ın nesi var? kitlesi yok kariyeri yok.

anti_poşetking
Üye
★★★★★
anti_poşetking

+1903 adamsin kardeşim

anti_poşetking
Üye
★★★★★
anti_poşetking

+1903

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Tamam ya ben %05 e çıkarım jashua ile edi he desin yeter.

anti_poşetking
Üye
★★★★★
anti_poşetking

“arkadan soluyan bos oglanimizin wilder karsisina cikmaya arka tarafi yemiyo, ama el. mecbur maca istekli gorunmemiz lazim, son maclarda rakip citasi biraz yukselince foyamiz baya gorundu, wilder ringde bos oglanin irizna gecer, bunca zaman goz boyayarak, hakem kollamalariyla, guzel stratejik maclarla(ki bunlarin en muhimi 41lik bitik wlad macidir, orada yutturduk zokayi millete, halbuki 41lik wlad en son fury ye yenilmis,… Devamını oku »

Conan
Ziyaretçi
Conan

muratım okuma yazman yok sanırım. her şey dahil 12.5 ne fazla ne eksik. reklam meklam yok. sıfır.

12.5 net para. got it?

Conan
Ziyaretçi
Conan

bilmeyenler, anlamayanlar için tekrar yazayım:

teklif edilen para netto 12.5.

yani sonradan gelecek ekstra gelirden zırnık alamayacak. sanırım böyle bir teklif wbc kemer sahibi şampiyon bir boksöre ilk defa yapılmıştır.

fix1
Üye
★★
fix1

bazı arkadaşlar, bazı % deler yazmışlar. yabancı basında bu türden haberlere rastlamadım. bu haberlerin kaynaklarını da atabilirler mi? çünkü benim okuduğum spor ajansları, aj nin de, wilderin de maç yapmaya hazırlandıklarını. hatta wilderin, aj ye teklif götürmek için ekibiyle istişare halinde olduğunu yazıyor. %12,5 gibi bir rakamın asparagas olduğunu düşünüyorum.

Conan
Ziyaretçi
Conan

yüzde değil yahu. 12.5 milyon = 8.8 milyon ingiliz sterlini.

Hayrettin Yeğin
Üye
★★
Hayrettin Yeğin

David Haye Tony Bellew maçı için yeni çalıştırıcısı salas ile kapalı bir alanda farklı çalışmalar ve yeni şeyler denediklerini ve çalışmaların çok verimli geçtiğini.bu sefer daha iyi ve disiplinli çalıştığını ,Tony Bellewin işini ringde ani bir şekilde bitireceğini söyledi.

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

İnşallah diyelim. Maça 1 aydan kısa bir süre kalmasına rağmen milletin aklı fikri joshua-wilder, joshua-povetkin maçlarında. Genel kanı haye in çöktüğü, eski haye olmadığı yönünde. Hadi bakalı haye. İnşallah mükemmel bir galibiyetle hala şampiyon olabileceğini gösterirsin.

Conan
Ziyaretçi
Conan

Joshua offers Wilder far less than Parker, can expect counter offer

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Parayı veren düdüğü çalıyor herkes para için joshua’nın peşinden koşuyor o’da aptal değil durumun farkında ve tabiri caizse parmağında oynatıyor herkesi burada povetkin zorunlu rakip ve 1 ay süresi var anlaşamasalar bile %25 garanti ki bu aşağı yukarı 20 milyon dolar falan yapıyor

HeisenberG
Üye
★★★★
HeisenberG

şimdi nerde povetkinciler merak içindeyim? asıl yapılması gereken maç jashua vs povetkin olmalı demeleri lazım ama çıt yok povetkin dahada yaşlanıyor ve gereken hakkı şu an vermeleri gerekir. povetkinciler bile jashua vs wilder maçının olmasını daha cok istiyor gibi çünkü povenin bittiğini biliyorlar aslında.. olduki povetkinle maç yapmadılar ve wilder jashuayı yendi bu maçın kesin bir rovanşıda olur. o zaman… Devamını oku »

Hotter
Üye
★★★★★

buradayız. senin söylediklerini defalarca söyledik dostum. ama eddie hearn gibi bir adam varken boksun başında, biz ne desek boş 🙂

Conan
Ziyaretçi
Conan

wildera teklif edilen para şu anda sabahki kura göre 125000 TL daha yükseldi.

şu anki değeri eski parayla 51 trilyon 875 milyar tl
güncel: 52 trilyon oldu

Conan
Ziyaretçi
Conan

hey maşallah dolar 4,17
euro 5,16

ver mehteri ver mehteri

Conan
Ziyaretçi
Conan

4,19
5,19
mehteri verdikçe coşuyor

Antiwilder
Üye
★★★★
Antiwilder

suni bi atak bu kardesim,ekonomi tas gibi..dis kulvardanda euro koptu geliyorrr 🙂

Antiwilder
Üye
★★★★
Antiwilder

evet beyler aksam adminler baslik acarsa joshua wilder mac gorusmeleriyle ilgili ozel bilgileri o baslik altinda olmazsa burda yazicam.
*wilder teklifi duyunca ne tepki verdi,ne yapti ?? duyunca cok sasiracaksiniz.
*hearn yakin cevresine ne soyledi ve neden cok endiseli ??
*povetkin cephesinde neler yasaniyor?

anlasmayla ilgili su an bir satranc oynaniyor ve iki tarafta sikinti icinde,ama yeni hamleler gelicektir.

Conan
Ziyaretçi
Conan

panpa bankadaki şu 1milyon dolarını bozdur artık. kâra geç 😀 😀

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

1 milyon dolar mı 🙂 alper yarın birgün siteyi satın alabilir gençler ayağınızı denk alın 🙂

Conan
Ziyaretçi
Conan

adam altılıdan paraları vurdu vurdu milyarder oldu.

Antiwilder
Üye
★★★★
Antiwilder

ayipsin panpa gizli bilgileri ifsa etme

anti_poşetking
Üye
★★★★★
anti_poşetking

tysonfury kardesim, burada yanlis yorum yapmissin kusura bakma, bu sitenin eskilerindem birinolarak wilder bu sitede hep elsetirilirdi, son zamanlarda wilderin nakavtlarina devam edip ortiz gibi kimsenin nakdavn edemedigi bi ismi bile. perisan etmesi sonucu insanlar wilderdaki gucu(sonerim ve benim tecrubeli boks izleyicisi oldugumuz icin cok onceden gorup dillendirdigimiz gucu) gormeleri sonuci sitede cogunluk wilderci oldu ve bu gunleride gorduk. bak… Devamını oku »

Tyson Fury
Üye
★★★
Tyson Fury

halil kardeşim wilder için bir şey dediğimiz yok daha esamesi okunmazken ben burada kac defa yazdım boks bir yumruga bakar ve bu adamın sağı ile yıkamayacagı kimse yok dedim kaç defa sende wilder sevgin yüzünden olaya yanlı bakıyorsun boşua ne demek önce bana bunu bi açıkla ikincisi parker sen seversin sevmezsin benim en sevdiğim boksör sen sürekli bu adamı aşağılayarak… Devamını oku »

Conan
Ziyaretçi
Conan

Kardeşim sanane yahu? Parkerın avukatı mısın? Parker benim gözümde vasat bir ağır siklettir. Kemerini iyi paraya satmıştır. Bir daha o kemeri rüyasında bile göremez. Sen cevap verdikçe parkera sallayacağım. Burada wildera balontay dediler. Espiri olarak çok hoşuma gitti. Senin gibi kimseye atarlanmadım.

Tyson Fury
Üye
★★★
Tyson Fury

conan sen burda kendi çiftliğin gibi hareket edemezsin parkerında josuanında wilderinde …….. hiç biri zerre kadar umrumda değil burda kimin ne kadar avukat ne kadar camur oldugunu herkes biliyor sen burda baskalarına saygısızlık yapıosun ben bundan bahsediyorum sen o kadar kelimenin içinde işine geleni ayırıp buraya yazıosun asıl sen kimsin artık bu konuyu kapat benimle muhattap olma sana yazacak cok… Devamını oku »

Conan
Ziyaretçi
Conan

Uza kardeşim, burasının benim çiftliğim olduğunu nereden çıkardın? Öyle bişey olsa seni banlatırdım 🙂
Hala polemik yapıyorsun vazgeç

Left Hook nd Ko
Üye
★★★★
Left Hook nd Ko

Sanada selamlar cansın 🙂

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

vay halil reis hoş geldin)

anti_poşetking
Üye
★★★★★
anti_poşetking

“arkadan soluyan bos oglanimizin wilder karsisina cikmaya arka tarafi yemiyo, ama el mecbur maca istekli gorunmemiz lazim, son maclarda rakip citasi biraz yukselince foyamiz baya gorundu, wilder ringde bos oglani komaya sokar. bunca zaman goz boyayarak, hakem kollamalariyla, guzel stratejik maclarla(ki bunlarin en muhimi 41lik bitik wlad macidir, orada yutturduk zokayi millete, halbuki 41lik wlad en son fury ye yenilmis,… Devamını oku »

Conan
Ziyaretçi
Conan

ben edi hörnün yerinde olsam, wildera türk lirası üzerinden teklif yapardım 😀 😀

joshua 20
Üye
★★★
joshua 20

beyler de yeter ben en iyisi bi fıkra anlatayım joshua20 fıkra anlatsın diyenler beğensin

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

Anlat da keyfimiz yerine gelsin kardeşim.

Conan
Ziyaretçi
Conan

ne keyfi sensei? sürekli gelen zamlar, dolar euro uçuyor, amerika savaş çıkarmaktan bahsediyor. ne keyfi? moraller berbat.

Left Hook nd Ko
Üye
★★★★
Left Hook nd Ko

savaş çıkmaz soğuk savaş olur. abd ve rusya arasında normal savaş çıkarsa 3. dünya savaşı olur. iki ülkede dünyayı çok daha kötü biryer yapacak nükleerler var olası bir 3.dünya savaşında iki ülkede atar birbirlerine. ama kolay kolay buna cürret edemezler. dediğim gibi 3.dünya savaşı tarihin gelmiş geçmiş en kanlı savaşı olur. artık bu teknoloji ile. Einestein ne demiş. 3. dünya… Devamını oku »

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

Bu devirde savaş çıkarmak kolay mı. Rusya da amerika da savaşmaktan çekiniyordur bence.

Left Hook nd Ko
Üye
★★★★
Left Hook nd Ko

işte o yüzden soğuk savaş olur. ilk cümlemde söylediğim gibi. iki süper güç savaşırsa dünya kan denizine döner.

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

akaryakıt fiyatları zaten uçmuş savaş çıkarsa yandık …artık benzin alana araba hediye ederler…

Hotter
Üye
★★★★★

🙂

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

Doğru diyorsun sensei, benim de içim daralıyor bu aralar. Hava güzel, ben kötüyüm.

joshua 20
Üye
★★★
joshua 20

sora bilirmiyim neden

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

Conan sensei özetlemiş durumu, altına imzamı atarım. üstüne bir de hayat yoruyor kardeşim. Teşekkür ederim ilgin için.

joshua 20
Üye
★★★
joshua 20

tamam

Blnk28
Üye
★★
Blnk28

Floyd denen soytariyi güzel bı pataklarlar artık kuş kafesine bile yaklasmasa

joshua 20
Üye
★★★
joshua 20

bir gün üzürlü hastanesinde doktorlar diyorki bu üzürlüleri bi test edelim bakalım hangisi akılanmış ve bu doktorlar aralarında tartışıyorlar diyorlar ne yapalım ne yapalım derken? diyer doktor diyor buldum fikrini söylüyor diyorki;bi havuz yapalım içine su koymiyalım o havuza atan kişi üzürlüdür t ve bu doktorlar hemen bi havuz yapıp içine su koymuyarlar ve tüm üzürlüleri topluyorlar doktorlar diyor hayde… Devamını oku »

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

😀

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

Ring de kalmış, koca arayan hakem…

comment image

joshua 20
Üye
★★★
joshua 20

😉 ..)

joshua 20
Üye
★★★
joshua 20

BEYLER HAFTAYA PAZARTESİ GÜNÜ GÖRÜŞMEK DİLEĞİLR HERKESE BYYYY
ALLAHA EMANETSİNİZ

Kimura
Üye
Kimura

Emekli oldum dedin eleği astın
Conor davet edince dönmem dedin kastın
Reytingler yükselince para kokusunu aldın
Kafeslere dön floydum özledik seni

Eskiv yaptığın ringlere benzemez kafes
Sağ kroşenle rakiplerin alamaz nefes
Ama birazda yerde çalışmalısın ettirmek için pes
Kafeslere dön floydum özledik seni

TheDuran
Üye
TheDuran

conor bu maçı kabul ederse kendisi benim gözümde bitik bir sprocu olarak kalır, para için bu tür şaklabanlıklara girmeyi sever zaten kendisi ama inşallah yanıltır beni.

Tyson Fury
Üye
★★★
Tyson Fury

wilder bence bu %35 ile kabul edip rövanş için bir madde eklettirmeli zaten böyle bir demeci vardı 2.maçta tam tersi şartla maç amerikada olmalı

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

Aynen dostum %35-40arası oran makul…her iki taraf için de söylüyorum bu oranın dışında teklifte bulunan kişi,kaçıyor demektir..
Saygılar

wilderreis
Üye
★★★
wilderreis

Aj wildera teklifte bulunmus Haber yapilmamis

doctor1984
Üye
★★★
doctor1984

Para için herşey mübah. Kurallar bile değişir.

Hit_The_Lights
Üye
★★★
Hit_The_Lights

Joshua Wilder’dan korkuyor, bu nedenle en kofti ağırsıklet Povetkin ile dövüşmek zorunda kalacak. Hulk’un sağ yumruğu Wilder yiğidi ise Boshua’yı çiğ çiğ yiyip kemerleri toplayacak, ama işte üzerine 12.5 M veriyolar, o sıkıntı 😛

Conan
Ziyaretçi
Conan

bu süper ironiyi yapabilmek için çok düşünmüşsündür 😀

Hit_The_Lights
Üye
★★★
Hit_The_Lights

Arkadaşlarla baya bi beyin fırtınası yaptık

Conan
Ziyaretçi
Conan

yani ancak bu kadar büyük bir uğraşla yapılabilirdi.

karapapak7
Üye
★★
karapapak7

Korkak herif mcgregor boks maçına çıkınca benim kurallarım mı var dedi, çok kaypak ve fırıldak birisin yiyorsa mma kuralları ile mcgregorun karşısına çık rövanşı adam gibi izleyelim.. Seni var ya rezil eder eğer gerçek kurallarla maç yapılsa boksa benzemez mma…