Francis Ngannou, Donald Trump’a Öfkeli


Francis-Ngannou-donald-trump

Afrika ülkeleri için “b.k çukuru” tabirini kullanan ABD başkanı Donald Trump’a Kamerunlu dövüşçü Francis Ngannou’dan tepki geldi.

Francis Ngannou, Donald Trump için; “Bu adam, Amerika’nın utancı. Amerika, göçmenlerin kurduğu bir ülke. Burası bir göçmenler ülkesi ve herkes burayı örnek alıyor. Barack Obama’nın ve Martin Luther King’in bu ülkeye kazandırdığı itibarı bu adam zedeliyor. Bu büyük bir utanç.” dedi.

Francis Ngannou’nun aksine UFC başkanı Dana White, Donald Trump’ın en büyük destekçilerinden birisi. White,Francis Ngannou gibi dövüşçülerin Trump’a karşı öfkeli olmasını saygıyla karşıladığını söyledi.

Dana White, Boston Herald gazetesine yaptığı röportajda; “Bir demokrat veya çılgın bir liberal olabilirsiniz, bu sizin görüşünüzdür ve sizin kişisel inançlarınızdır. Amerikalı olmanın en güzel tarafı budur.” dedi.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

15 Yorum - "Francis Ngannou, Donald Trump’a Öfkeli"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Conan ☾✬
Üye
★★★
Conan ☾✬

aq mun ırkçı köpeği trump. ulan birer katil ve hırsız olan ataların önce kızılderelileri katletti, sonra afrikalıları köle yaptı. asıl bok çukuru olan amerikan devletidir. dünyanın en büyük terör ülkesi abd’dir.

GGG44
Üye
★★
GGG44

+9999

Roman
Üye
★★
Roman

Kendi kızına kızım olmasa sevgilim olurdu diyen adamdan ne beklersin. Bunların yatacak yerleri yok bu kadar eziyet vs den sonra.

Big George
Üye
Big George

+46

Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

stormi daniels diye bi porno yıldızınıda 4 sene sürekli ayıklamış namussuz gavat …

ahmet kurt
Üye
★★★★
ahmet kurt

+1000

Harun
Üye
★★
Harun

yüzyıllardır amerika ve avrupa afrika ülkelerini sömürüyor. oranın güzelliklerini ve madenlerini kullandılar. yaptığım derin araştırmalar sonucu insanlıkdışı sonuçlara ulaştım. kölelik uğruna aldıkları siyahi insanlara yapmadıklarını bırakmamışlar. böylesine kötü bir geçmişe sahipken hala onları küçümsüyorlar.

Sugar Ray Robinson
Üye
Sugar Ray Robinson

Ngannou neden takke takıyor?

MÜSLÜMAN TÜRK
Ziyaretçi
MÜSLÜMAN TÜRK

ngannou yarın miocici nakavt ederek dünya şampiyonu olacaktır eğer çenesi sağlamsa işte bu maç ngannounun çenesi test olacak ve ngannou hakkında net bir bilgiye sahip olacağız yerdeki dövüşünüde göreceğiz.

MÜSLÜMAN TÜRK
Ziyaretçi
MÜSLÜMAN TÜRK

ngannounun overeemi nakavt ettiği yumruk miocicide nakavt eder yani sağlam bir tek yumrukta ngannou maçı kazanabilir.ngannou hakkındaki tek şüphem çenesi çeneside sağlamsa dayanıklı bir dövüşçüyse miocici nakavt edip emekli olana kadar şampiyon kalabilir.

cemil aslan
Üye
cemil aslan

+1 kardeşim

MÜSLÜMAN TÜRK
Ziyaretçi
MÜSLÜMAN TÜRK

site yöneticisi bugün ngannou vs miocic tartısı olacak atarsanız çok iyi olur.

GGG
Üye
★★
GGG

Bu Trump’ı kim başkan yaptı anlamıyorum. Bununla Ngannou’yu koyacaksın bir odaya…..

cemil aslan
Üye
cemil aslan

😀 aynen

Big George
Üye
Big George

Amerikanın çiftlik süren, çizmesi boklu, suratı çilli rednekleri verdi. Yobaz her ülkede yobazdır.