Georges St-Pierre, Büyük İsimlerle Karşılaşmak İstiyor!


georges-st-pierre

Georges St-Pierre’in uzun bir süredir koçluğunu yapan Firas Zihabi, dövüşçüsünün geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Kanadalı dövüşçünün koçu Firas Zihabi, GSP’nin artık büyük yıldızlarla maça çıkmak istediğini söyledi. Zihabi, “Georges, şu anda daha iyiye gidiyor, antrenmanlara geri döndü. Artık epik maçlara çıkmak istiyoruz. Conor McGregor, Floyd Mayweather gibi büyük isimlerle olabilir. GSP, büyük maçlara çıkmak için geri dönecek.” dedi.

Georges St-Pierre’in hangi siklette devam edeceği de büyük bir merak konusuydu. Kanadalı dövüşçünün koçu bunun da cevabını verdi. Zahabi, GSP’nin kariyeri boyunca çoğunlukla yarı orta siklette dövüştüğünü döndüğünde de büyük ihtimalle yarı orta siklette dövüşeceğini söyledi.

GSP, geçen ekim ayında yapılan UFC 217’de Michael Bisping’i yenerek orta siklet şampiyonu olmuştu. Daha sonra Kanadalı dövüşçü, sakatlıklar sebebiyle kemerini boşa çıkarmıştı.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

3 Yorum - "Georges St-Pierre, Büyük İsimlerle Karşılaşmak İstiyor!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
GGG
Üye
★★
GGG
Georges St-Pierre gerçekten sıradışı bir adam. Bana göre tüm zamanların en iyi mma dövüşçüsü. Ama o da bazı diğer efsaneler gibi erken bıraktı. Geri döndü, bisping’i hakladı, yine gitti. Onu izlemek büyük bir zevk. Umarım bizi mahrum bırakmaz ve geri döner. Şu epik maçlar konusuna gelince, McGregor maçı olabilir, bu maçı herkes istiyor, çok para kazanırlar ama McGregor’un istediğini sanmıyorum.… Devamını oku »
Georges Saint Pierre
Üye
Georges Saint Pierre

Kesinlikle katılıyorum gsp tüm zamanların en iyi dövüşçüsü ama ben şahsen welterweighte dönüp tyron woodleyle kapışmasını isterim bence woodley maçı conor maçından çok daha iyi olur conoru rahat yeneceğini düşünüyorum gsp nin.

GGG
Üye
★★
GGG

Ben de Conor’u kolay yeneceğini görüşündeyim. Ama woodley maçının olacağını sanmıyorum. Yani gsp woodley’i de yener ama, bu saatten sonra riskli ama çok para getirmeyecek maçlardansa, sadece çok büyük paralar getirecek maçları kovalayacağını düşünüyorum. Conor’la maç yapabilir, Anderson Silva’yla da yapabilir. Kiminle yaparsa yapsın favoridir. Gsp tüm zamanların en iyisi