MMA

Georges St-Pierre, Nurmagomedov – McGregor Maçının Galibiyle Dövüşecek mi? Dana White Açıkladı..


Geçen yıl Michael Bisping’i mağlup ederek UFC orta siklet şampiyonluk kemerini kazanan ve daha sonra kemeri boşa çıkaran Georges St-Pierre’in sıradaki maçı merakla bekleniyor.

Uzun bir süredir Georges St-Pierre’nin UFC 229’da yapılacak Khabib Nurmagomedov- Conor McGregor maçının galibiyle UFC hafif siklet kemeri için karşılaşacağı söyleniyordu. UFC başkanı Dana White, bu söylentilere son noktayı koydu. White, GSP’nin Nurmagomedov – McGregor maçının galibiyle karşılaşmayacağını söyledi.

Dana White yaptığı açıklamada; “Ben bu maç ile ilgilenmiyorum. GSP, yarı orta siklet şampiyonuydu orta siklete geçiş yaptı kemeri aldı fakat kemerini korumadı. GSP, kemeri değil çok para kazanabileceği büyük maçlar arıyor. Bu akıllıca fakat biz bununla ilgilenmiyoruz. GSP’nin dönüşü için uğraşıyoruz fakat böyle bir maç planlamıyoruz.” dedi.

Dana White; Georges St-Pierre’in bir daha maça çıkıp çıkmayacağı bilmediğini, onun dövüşmek ve kemeri almak için pek heyecanlı görünmediğini söyledi.


0 0 vote
Article Rating

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
2 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Dr.Steelhammer
Dr.Steelhammer
3 yıl önce

kemik yapısı mma için kusursuz bu adamın .

GGG
GGG
3 yıl önce

Ulan o**spu çocuğu, sen de bu işi para için yapmıyor musun, McGregor para için dövüşünce sorun yok, gsp para için dövüşünce böyle gevşekçe cevaplar veriyorsun. Tüm dünya böyle bir maçı ister, sen de seve seve bu maçı ayarlayacaksın. Çünkü herkes kazanacak. McGregor kazanacak, gsp kazanacak, dana kazanacak, UFC kazanacak ve en önemlisi dünya Sporu kazanacak

Başa dön tuşu