GMC Kafes Dövüşü Gecesinde Biz Türkler de Varız! Hodri Meydan


Almanya’nın Hamburg kentinde yapılacak GMC kafes dövüşü organizasyonunda 3 Türk sporcumu ülkemizi temsil edecek. Gecenin ana maçını ise yine Ömer Solmaz yapacak.

Tartışmasız Avrupa’nın en üst düzey MMA organizasyonlarından biri olan GMC’de Düzceli ağır sıkletimiz Koray Cengiz ve Balıkesirli sporcumuz Ozan Arslaner de yer alacak. Deniz Arslan ise Alman rakibi ile kozlarını paylaşacak. Heyecanla beklenen gece 2 Şubat cumartesi akşamı Hamburg’da bulunan Edel Optics Arena’da yapılacak. Hemen bir dip not maçlar DMAX Türkiye’den canlı olarak yayınlanacak. DMAX sadece Türkiye içi yayın yapacak ve Türkiye dışında izlenemeyecek.

Balıkesirli Ozan Arslaner’in rakibi Rus Alexander Vertko olacak.

Diğer yandan bir diğer Türk dövüşçümüz Deniz Arslan ise Alman rakibi Maruirec Adorf ile karşılacak.

Şimdilik 3 ayrı kategoride satılan biletlerin fiyatları 26 ile 82 Euro arasında! Türk dövüşçülerimize maçta tribüden destek vermek isteyen gurbetçilerimiz biletlere alttaki linkten ulaşabilirler.

https://www.eventim.de/gmc-19-german-mma-championship-muenchen-tickets.html?affiliate=EVE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=2145580%2411409609&jumpIn=yTix&kuid=530767&from=erdetaila

 


Benzer Haberler

1
Yorumlar

1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
GGG Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
GGG
Üye
★★★★
GGG

.