Jon Jones’un Talihsizliği Devam Ediyor!


042715-ufc-Jon-Jones-pi-mp.vresize.1200.675.high.24

Geçtiğimiz günlerde Jon Jones’un geri dönüş haberlerini sizlere sitemiz aracılığı ile aktarmıştık. Gelen haberlere göre Jon Jones’un talihsizliği devam ediyor.

Yapılan açıklamaya göre Jon Jones’un UFC 197’de Daniel Cormier ile çıkacağı karşılaşma iptal edildi. Bunun nedeni olarak ise Hafifsıklet şampiyonu Daniel Cormier’in ayak sakatlığı olduğu belirtildi.

Söylenenlere göre Daniel Cormier’in sakatlığının ne derece büyük olduğu henüz tespit edilmiş değil. Fakat 23 Nisan gecesi için duyurulan bu karşılaşma şu an iptal edilmiş durumda.

Jon Jones için UFC yeni bir rakip çıkartmak peşinde. Fakat yeni bir rakip çıkarsa bu karşılaşma gecenin main event değil alt karşılaşması halinde olacak.

Detayları aktarmaya devam edeceğiz…


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

2 Yorum - "Jon Jones’un Talihsizliği Devam Ediyor!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Jon Jones
Ziyaretçi
Jon Jones

Eğer bu maçı kazanırsa yarı light hw champion olacak yani bir nevi Cormier ile bölüşecekler kemeri. Jon jones 1 yıl kadar uzak kaldı ufc maçlarından şimdiki rakibini kolayca alt edebilir diye düşünüyorum.

ANIL
Ziyaretçi
ANIL

UFC İÇİNE ETTİ BU İŞİN. NE BU HER MAC İPTAL OLUYO YA. JON JONES-CORMİER MAÇI İZLEMEK VARKEN ABUK SUBUK Bİ MAC İZLİCEZ İÇİNE ETTİLER İÇİNE