Kadir Dalkıran Mehmetçiklerimiz İçin Kafese Giriyor!


kadir dalkırankadir dalkıran

Ülkemizi MMA kafeslerinde büyük bir başarıyla temsil eden Kadir Dalkıran, bayrağımızı bir kez daha gururla dalgalandırmak için kafese giriyor.

Kadir Dalkıran, 23 Şubat’ta Dubai’de yapılacak ACB 81 dövüş gecesinde İngiliz Shoaib Yousaf ile karşı karşıya gelecek.  Kadir Dalkıran, bu maça Afrin’de ve Vatan topraklarında görev yapan Mehmetçiklerimiz ve polislerimiz için çıkacağını ve Türkiye bayrağını gururla taşıyacağını söyledi.

Kadir Dalkıran, MMA’de büyük başarılar sergilerken geçimini de kağıt toplayıcılıkla sağlamaya çalışıyor. Dalkıran, amatörde dünya şampiyonluğu yaşadıktan sonra geçen yaz profesyonel olmaya karar verdi ve Avrupa’nın en büyük MMA şirketlerinden biri olan ACB ile sözleşme imzaladı. Kadir Dalkıran, ilk maçına Antalya’da yapılan ACB 64 organizasyonunda Kenan Dzhafarli karşısında çıktı ve rakibini pes ettirmeyi başardı.

Türkiye MMA Federasyonu, Kadir Dalkıran’a Dubai’de çıkacağı bu maçtan önce desteğini göstermek için bir video hazırladı. İşte o video:


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

Yorumlar

4 Yorum - "Kadir Dalkıran Mehmetçiklerimiz İçin Kafese Giriyor!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Tek Kral Deontay Wilder
Üye
★★★★
Tek Kral Deontay Wilder

allah bileklerine güç kuvvet versin aslan parçası …

BoxingActiveKOs
Üye
BoxingActiveKOs

Cok tetenekli cocuk sertte bir cocuk yurek var cok iyi yerlere gelebilecegine inaniyorum . birde bu cocuk ufcye cikip mac.kazanirsa varya butun dunyada haber olabilir kagit toplayiciliktan nerelere gledi diye . populerligi cok daha katlanir . bu cocuga destek verin o cop futbolculara vericeginize . o coplere verdiginiz destegin ceyregini verseniz inanin bu cocuk gurur kaynagimiz olur .

яσмαη вєу
Üye
★★
яσмαη вєу

Ne ayarlisi be aq evini görmedin mi? Roman bu cocuk belli.

яσмαη вєу
Üye
★★
яσмαη вєу

Allah yardimcisi olsun.