MMA

Kerim Engizek ve GMC’ye Covid 19 Engeli! Yeni Tarih Açıklandı

Kerim Engizek’in de yer alacağı GMC 25 organizayonu Almanya’nın Düsseldorf kentinde Mitsubishi Electric Arena’da gerçekleşecek. 18 Nisan’da yapılması planlanan MMA gecesi Koronavirüs salgını sebebiyle ertelendi.

Yeni Tarih 27 Haziran

GMC’de çıktığı maçlarla adından sıkça söz ettiren GMC’nin 77 Kg dünya şampiyonu Kerim Engizek GMC ile 2020 yılı için 3 maçlık yeni sözleşme imzaladı.

Kerim Engizek vs Jungwirth Unvan Maçı 27 Haziran’da

Kahramanmaraşlı yıldızımız ilk olarak 27 Haziran’da yaşadığı yer olan Almanya’nın Düsseldorf kentinde Almanlar’ın usta ismi Christian Jungwirth ile GMC kafesinde karşı karşıya gelecek.

Alman dövüşçü hatırlanacağı üzere Oberhousen’de çıktığı mücadelede yenilgisiz Türk Erhan Kartal’ı ilk rauntta yenmeyi başarmışt. Jungwirth daha sonra ise Rus Vladimir Tyurin’i puanla geçti. Kerim ile 18 Nisan’da planlanan ancak Koronavirüs’e bağlı Kovid 19 virüs salgını sebebiyle 27 Haziran’a ertelenen maçta karşı karşıya gelecek Jungwirth de oldukça iddialı.

Bu karşılaşma GMC’nin 77 Kg unvan mücadelesi olacak. Kazanan ise dünyanın tartışmasız 2 numaralı kafes dövüşü organizasyonu olan Bellator’un Fransız kökenli şampiyonu Karl Amoussou ile kozlarını paylaşacak.

Bellator’un Yıldızı da Artık GMC’de

Fedin vs Amoussou

Avrupa’nın 1 numaralı MMA organizasyonu GMC’de 25. eventin büyük heyecanı için geri sayım başlatıldı. Hemen bir hatırlatma yapalım Karl Amoussou 27 Haziran’da Kerim’in Jungwirth ile kapışacağı gecede Rus Vladmir Fedin ile 3 rauntluk bir mücadeleye imza atacak.

Kazananların gecenin ana maçı olan Engizek vs Jungwirth karşılaşmasından sonra Düsseldorf’ta yüz yüze gelecek. GMC’nin patronları Özhan Altıntaş vs Deniz Hacıaburrahmanoğlu gece için çalışmaları hızlandırdı ve bilet satışlarının rekora doğru koşacağını duyurdu.

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.