Max Holloway – Frankie Edgar Maçı İptal Oldu. Nate Diaz Mesaj Yolladı.


max holloway - frankie edgar

UFC 222’nin ana maçı olan Max Holloway – Frankie Edgar UFC tüy siklet şampiyonluk karşılaşması Holloway’in sakatlığı sebebiyle iptal oldu.

Karşılaşmanın iptal olmasından sonra UFC yönetimi, UFC 222 için yeni bir ana maç aramaya başladı. Bu iptal haberinin ardından yıldız dövüşçü Nate Diaz’ın  UFC yönetimine UFC 222’de maça çıkabileceği mesajını verdiği söyleniyor. UFC yönetiminin de Diaz’ı maça çıkarmaya sıcak baktığı ve ona bir rakip aradığı belirtiliyor.

UFC yönetiminin bir diğer seçenek olarak Frankie Edgar’ı geçici şampiyonluk maçına çıkarabileceği söyleniyor. Edgar’ın son zamanlarda büyük bir çıkış yakalayan Brian Ortega ile geçici UFC tüy siklet şampiyonluk kemeri için karşılaşabileceği belirtiliyor.

3 Mart’ta Las Vegas’taki T-Mobile Arena’da yapılacak olan UFC 222’nin bir ana maç bulunamadığı takdirde PPV organizasyonu olarak değil normal dövüş gecesi olarak düzenlenmesi de ihtimaller arasında.


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

3
Yorumlar

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
fix1GGGSait Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Sait
Üye
Sait

Ufc

GGG
Üye
★★★★
GGG

Brian Ortega, frankie Edgar’ı harcar. Ortega mükemmel bir dövüşçü. Benim bu sikletteki tartışmasız favorimdir Ortega

fix1
Üye
★★
fix1

gereksiz adam küçük diaz… sürekli hazıra konsun. sonrada bir sürprizle maçı alsın. adamda süreklilik yok ki 2 maç kazan 3 maç kaybet…