MMA

Mayweather ve McGregor’un Eldiven Tartışması


Floyd Mayweather ve Conor McGregor Boks Eldiveni Hakkında ;

Maç tarihi yaklaşınca Floyd Mayweather ve Conor McGregor hakkında gelişmeler gün gittikçe önem arz ediyor. Bu sefer sosyal medyada tartışılan konu ise maç için giyilen boks eldivenleri oldu.

Floyd Mayweather: “Medyada duyduğunuza inanmayın. Blog sitelerinde gördüğünüz şeylere de inanmayın. Conor McGregor’a ” 8 oz (Az Korumalı) boks eldiveniyle dövüşelim.” diyorum. McGregor kendi tercih ettiği veya seçtiği marka ile dövüşebilir. 8 oz boks eldiveni giyiyorum. McGregor ne kadar avantajlı olursa olsun, rahat etmesi için hazırım. Boks ve MMA hayranlarına görmek istedikleri şeyi verelim.”

Conor McGregor: “12 raunt içinde Floyd’u yok etmeye hazırım. İstediğin eldivenleri de al küçük adam. 4 oz (Altta) (daha küçük korumalı) ile savaşıyorum. Eldivenin büyüklüğü hakkında bi fikrim yok. Sana tuğla gibi yumrukları atmak için geliyorum.”

Normalinde boksta 10 Oz büyüklüğünde bir eldivenle ringe çıkılıyor.

Haber : Ömer Faruk Yılmaz


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
5 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
ömer uzel
ömer uzel
4 yıl önce

bu maçın boks maçı olması çok iyi oldu..ben boksu yeleli aslanların kavgalarına benzetirim sadece ön patiler var, Kick boks ise kaplan kavgaları gibi ön patiler ve arka ayaklarda dahil…diğerleri ise Leopar kavgaları gibi daha seri ve savruk oldukları için..Boks izlemek sanırım daha ayrıcalıklı ve asilce geliyor, ve iyi ki bu maç boks statüsünde oynanacak..

Big George
Big George
4 yıl önce
Reply to  ömer uzel

Güzel benzetmeler…

TÜRK MÜSLÜMAN
TÜRK MÜSLÜMAN
4 yıl önce

conor daha kuvvetli ve daha dayanıklı ama floydun tekniği ve savunması müthiş.maçı conor nakavtla yada floyd puanla kazanacak.

Genco
Genco
4 yıl önce

Çıplak el dövüşün lan o kadar para kazanacaksınız eldivensiz çıkın.

önder
önder
4 yıl önce

floydun puanla kazanabilmesi için conor un 12 raunt ayakta kalması gerek…bu pek mğmkğn değil..

Başa dön tuşu