MMA

MMA Dövüşçüsü Kumarhanede Öldürüldü

"Cinayet Zanlısı Silahını Bisikletli Birine Verip Kaçtı"

Amatör MMA dövüşçüsü Bryson Okada, geçen hafta memleketi Hawaii’de yasadışı bir kumarhanedeyken vurularak öldürüldü. Olayın 18 Mayıs Çarşamba gecesi saat 22:00’de gerçekleştiği ortaya çıktı. 

Yakınları 33 yaşındaki Okada’nın kurşunlara hedef olan oğullarının kurban gittiğinden emin olduklarını açıkladı.  Kolluk kuvvetlerine göre, Okada başının arkasından vuruldu ve olay yerinde öldü.

Raporlar, saldırganın, Okada’nın arkadaşlarından biriyle, cinayet gerçekleşmeden yaklaşık bir saat önce fiziksel bir tartışmaya girdiğini iddia ediyor. Olay yerinde bulunan bir tanık olayın ayrıntılarını Hawaii News Now’a aynı şekilde aktardı.

Olay yerine yakın görgü tanıkları cinayeti işleyen kişinin elindeki silahı bisikletli birine verdikten sonra kayıplara karıştığını iddia etti.

Bryson Okada, 2007 ve 2008’de iki amatör MMA maçında yarıştı. Amatör olarak ilk çıkışını 2007’de bir Hawaii bölgesel etkinliğinde Keoni Diggs’e kaybetti ve ertesi yıl Honolulu’da düzenlenen X-1 World Events 21’de Eddie Ohia ile berabere kaldı.

Araştırmalar cinayeti 25 yaşındaki Kawika Kanakanui adındaki sabıkalı birinin işlediği tez ile soruşturuluyor.

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.