MMA Yıldızımız Kerim Engizek’in Sıradaki 2 Rakibi Belli Oldu! Fena Ötesi


Jungwirth vs Engizek

GMC’de çıktığıı maçlarla adından sıkça söz ettiren GMC’nin 77 Kg dünya şampiyonu Kerim Engizek GMC ile 2020 yılı için 3 maçlık yeni sözleşme imzaladı.

Kerim Engizek vs Jungwirth Unvan Maçı 18 Nisan’da

Kahramanmaraşlı yıldızımız ilk olarak 18 Nisan’da yaşadığı yer olan Almanya’nın Düsseldorf kentinde Almanlar’ın usta ismi Christian Jungwirth ile GMC kafesinde karşı karşıya gelecek.

Alman dövüşçü hatırlanacağı üzere Oberhousen’de çıktığı mücadelede yenilgisiz Türk Erhan Kartal’ı ilk rauntta yenmişti. Jungwirth daha sonra ise Rus Vladimir Tyurin’i puanla geçti. Kerim ile 18 Nisan’da karşı karşıya gelecek Jungwirth oldukça iddialı.

Bu karşılaşma GMC’nin 77 Kg unvan mücadelesi olacak. Kazanan ise dünyanın tartışmasız 2 numaralı kafes dövüşü organizasyonu olan Bellator’un Fransız kökenli şampiyonu Karl Amoussou ile kozlarını paylaşacak.

Bellator’un Yıldızı da Artık GMC’de

Fedin vs Amoussou

Avrupa’nın 1 numaralı MMA organizasyonu GMC’de 25. eventin büyük heyecanı için geri sayım başlatıldı. Hemen bir hatırlatma yapalım Karl Amoussou 18 Nisan’da Kerim’in Jungwirth ile kapışacağı gecede Rus Vladmir Fedin ile 3 rauntluk bir mücadeleye imza atacak.

Kazananların gecenin ana maçı olan Engizek vs Jungwirth karşılaşmasından sonra Düsseldorf’ta yüz yüze gelecek. GMC’nin patronları Özhan Altıntaş vs Deniz Hacıaburrahmanoğlu gece için çalışmaları hızlandırdı ve bilet satışlarının rekora doğru koşacağını duyurdu.

GMC Düsseldorf Gecesinin Bilet Satış Başladı

Yetkililer biletleri satın almak için alttaki linke başvurmaları gerektiğini dile getirdiler.

https://www.eventimsports.de/ols/ranFIGHTING/de/GMC/channel/shop/areaplan/venue/event/379261


Haberle ilgili başlıklar: , , , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

  Abone ol  
Bildir