Nakavt Makinesi Volkan Özdemir’den İddialı Sözler!


volkan-özdemir

20 Ocak’ta yapılacak UFC 220’de UFC hafif ağır siklet şampiyonu Daniel Cormier ile şampiyonluk maçına çıkacak olan Volkan Özdemir, karşılaşma hakkında iddialı konuştu.

Kendisine Daniel Cormier maçıyla ilgini tahmini sorulan Volkan Özdemir, Cormier’i ilk rauntta nakavt edeceğini söyledi.

Geçen haftalarda karıştığı bir kavga yüzünden tutuklanan Volkan Özdemir, bu konu hakkında da açıklamalarda bulundu. Türk dövüşçü , “Etrafımda çok iyi bir ekip var. Herşey yoluna girecek. Tüm ayrıntıları ve nasıl olacağını bilemiyorum. Tek bildiğim kafese girip dövüşeceğim ve şampiyon olacağım.” dedi. Özdemir, karıştığı kavganın ayrıntılarını mahkeme süreci devam ettiğinden dolayı anlatamayacağını söyledi.

İsviçre adına dövüşen Türk dövüşçü, UFC’ye bu yılın şubat ayında giriş yaptı ve Ovince St. Preux, Misha Cirkunov, Jimi Manuwa gibi isimleri mağlup etti. Volkan Özdemir, özellikle Cirkunov ve Manuwa gibi dövüşçüleri ilk rauntta nakavt ederek adından söz ettirmeyi başardı.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

3 Yorum - "Nakavt Makinesi Volkan Özdemir’den İddialı Sözler!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Ali Han
Ziyaretçi
Ali Han

Volkan Özdemir’i Türk olarak görmesemde cormier’yı yenmesini isterim. cormier’i çok sıkıcı buluyorum

Hierocles
Üye
Hierocles

DC’yi nakavtlayabileceğini düşünmüyorum Volkan Özdemir’in. Dopingli Jon Jones’un tekmesi bile zor indirmişti DC’yi. Volkan bu maçta takedown olmamaya özellikle dikkat etmeli çünkü DC’nin en büyük silahı takedownlar.

GGG
Üye
★★
GGG

DC volkan’ı yener, volkan’ın şansının düşük olduğu kanaatindeyim