Nate Diaz Dönüş Tarihini Açıkladı!


Nate-Diaz

2016 yılının Ağustos ayında Conor McGregor ile karşılaştıktan sonra başka bir maça çıkmayan Nate Diaz, geri dönüş tarihini açıkladı.

Nate Diaz, Mayıs veya Haziran ayında kafeslere geri döneceğini duyurdu. Diaz, diğer dövüşçülerin yaptıkları maçların kendisine heyecan vermediğini onlara geri döndüğünde gerçek maç nasıl olur onu göstereceğini söyledi.

Bu açıklamadan sonra Nate Diaz’ın geri dönüş maçında kiminle karşılaşacağı merakla bekleniyor. Muhtemel rakipler; Eddie Alvarez, Edson Barboza ve Kevin Lee. Diaz’ın yarı orta siklette de dövüşebileceği söyleniyor. Nate Diaz’ın Conor McGregor ile 3.maça çıkması da ihtimaller arasında.

Nate Diaz, daha önce yaptığı açıklamada sadece Conor McGregor ile maça çıkmak için geri döneceğini söylemişti. Dana White da Diaz’a büyük rakamlar teklif ettiklerini fakat onun bir türlü bunları kabul etmediğini söylemişti.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

4
Yorumlar

3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
fix1smokin joecemil aslanriddickbowe Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
riddickbowe
Üye
★★★★
riddickbowe

Nate diaz acayip derecede Atakan Arslan’a benziyor. Nick diaz bu kadar benzemiyor.

smokin joe
Ziyaretçi
smokin joe
cemil aslan
Üye
★★
cemil aslan

cesur yürek nate diaz. gerçekten korkusuz bir sporcu.

fix1
Üye
★★
fix1

suyu bulandırmasın terbiyesiz diazlar. conor, khabib ve ferguson maçı galibi ile dövüşecek. bana göre bu tamamen stratejik bir olay. ferguson da khabib te, conoru patates edeceği ve popülaritesini söndürecekleri gerçeğinden kaçma stratejisinden başka bir şey değil bu olay. yani ne oldu da şimdi fırladın ortaya. abisinin mma da bi ağırlığı var da, bu veletin conor denen şişirmeyi yenmesinden başka bir… Devamını oku »