Nate Diaz’dan Şok Tweet


nate-diaz

UFC’nin maça çıkarmak için büyük uğraş verdiği Nate Diaz’dan şok bir tweet geldi.

Nate Diaz, attığı tweette UFC’nin kendisine bir çok siklette kemer maçı teklif ettiğini bu teklifleri kabul etmesi için UFC’nin daha çok şey yapması gerektiğini söyledi.

Geçen aylarda boks lisansı çıkartan Nate Diaz, attığı tweetin sonuna boks eldivenleri koydu. Diaz’ın boksa geçme konusunda kararlılığını sürdürdüğü görülüyor.

UFC başkanı Dana White, Nate Diaz’a 1,5 yıldır bir çok maç teklifi yaptıklarını hatta Conor McGregor maçından aldığı paranın 2 katını teklif ettiklerini fakat Diaz’ın bütün bu teklifleri reddettiğini açıklamıştı.

Nate Diaz’ın koçu geçen ay yaptığı açıklamada Nate Diaz’ın en az 15 milyon dolar alması gerektiğini, onun büyük bir süper star olduğunu söylemişti.

Nate Diaz’ın bu tweeti ve diğer açıklamalar gösteriyor ki Diaz’ı uzun bir süre daha kafeste dövüşürken göremeyeceğiz.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

Yorumlar

6 Yorum - "Nate Diaz’dan Şok Tweet"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Salazar
Üye
Salazar

İlk maçta mcregor’u paspas edip atmıştı. Mcgregor horozlar kafesine girmiş, bütün horozların tecavüzüne uğramış tavuk gibiydi.

Roman
Üye
Roman

EFSANE BOĞDU, DIAZ MCGREGOR U ILK MACLARINDA.

ahmet kurt
Üye
★★★
ahmet kurt
eskiden bu sitede smacdown, wwe haberleri falan yapılırdı. önümüzdeki değerli boks ve kickboks haberlerinin arasında o zırvalıklar fazlalık gibi duruyordu. site yönetimi bir karar aldı ve burası tamamıyla dövüş sporları sitesi haline getirildi. zaten bilirsiniz uzun bir süredir amerikan güreşi haberleri yapılmıyor. bunu neden söyledim? sitenin şimdi ki gereksiz haberleri ise tam olarak bu mma haberlerinden oluşuyor. inanın bana bu… Devamını oku »
Georges Saint Pierre
Üye
Georges Saint Pierre

Aynı şeyin boks içinde geçerli oldugunu düşünüyorum.conor mcgregor nate diaz micheal bisping tarzı adamlar bazen şarlatanlık yapıyor haklısın ama buda bu sporun bır parçası bence mma son yıllarda gayet gelişti 2012 den beri mma takip ediyorum son 2-3 yıldır mma ye olan ilgi çok daha arttı yanı bu sporun içine edildigini pek düşünmüyorum.

Prorsum
Üye
★★
Prorsum

Ben mma seviyorum tabii boks’u hiçbir dövüş sporuna değişmem ama aynı salak haberler boksta daha çok yapılıyor işte “bilmem kim bilmem kimi nasıl bayılttı” olay 3 yıl önce olmuş bazen habersiz mi kalınıyor nesir bilmiyorum çok salak başlıklar da görebiliyoruz

cemil aslan
Üye
cemil aslan

gregor yine biraz dayandı ringde ama diaz hiç dayanamaz. diazın özelliği pes ettirme gücü, yani submission ile dövüşmesi. ne saçmalıyor bunlar yav