One Championship Boksa da El Atıyor! Dünya Şampiyonuyla Anlaştılar!


Asya’nın en büyük MMA şirketi olan One Championship, bu yıl kickboks organizasyonları da düzenlemeye başlamıştı. Şirket, sadece kickboks ile yetinmedi dev bir isimle anlaşarak boks işine de girmeye karar verdi.

One Championship, 6 Ekim’de Tayland’ın başkenti Bangkok’da yapılacak ONE Championship: Kingdom of Heroes gecesinin ana maçında WBC Dünya süper sinek siklet şampiyonu Srisaket Sor Rungvisai’yi ringe çıkaracak. Rungvisai, Meksikalı Iran Diaz karşısında kemerini korumaya çalışacak.

Srisaket Sor Rungvisai, kendi ülkesinde maça çıkmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Rungvisai, “Bangkok’ta kendi seyircimin önünde yeteneklerimi göstereceğim için çok mutluyum. Dünya şampiyonu olarak onların karşısında maça çıkmak çok heyecan verici. Bu şansı verdiği için One Championship’e çok teşekkür ediyorum.” dedi.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

3 Yorum - "One Championship Boksa da El Atıyor! Dünya Şampiyonuyla Anlaştılar!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Chinomaidana02
Üye
★★
Chinomaidana02

önüne gelen organizatör oluyor arkadaş bu zamanlar

GGG
Üye
★★★
GGG
One CHAMPİONship önüne gelenin organizatör olarak kurduğu bir şirket değil. Asya’nın en iyileri orada dövüşüyor. UFC dövüşçülerini yenebilecek kadar iyi dövüşçüleri var. Ama medyada yeterince yer verilmiyor. Hızla büyüyen bir organizasyon. Zamanla daha da büyüyeceğini tahmin ediyorum. Boksa el atmaları iyi bir adım ama bence mma piyasasında var olmak, boks piyasasına kıyasla daha kolay. O yüzden çalışmalarını ağırlıkla mma yönünde… Devamını oku »
Aleksandr Povetkin
Üye
Aleksandr Povetkin

Beyler, dolar 5,96 ülkece batıyoruz…

”onur ertekin”