Oscar De La Hoya MMA’ye El Atıyor!


Geçen aylarda UFC başkanı Dana White, boks organizatörlüğüne başlayacağını duyurmuştu. Bu harekete karşılık efsane boksör ve boks organizatörü Oscar De La Hoya’dan geldi.

Oscar De La Hoya, MMA şirketi kurmaya hazırlandıklarını açıkladı. De La Hoya, “MMA dövüşçülerinin tekniklerine ve yaptıklarına büyük hayranlık duyduğum bir sır değil. Bu yüzden MMA’ye girmek istiyorum. Golden Boy MMA şirketini kurmak istiyorum. Bu konu hakkında görüşmeler yapıyoruz.” dedi.

Oscar De La Hoya, ilk iş olarak 2010 yılında emekli olan efsane dövüşçü Chuck Liddell ile anlaşma yaptı. Liddell, kafeslere geri dönme kararı aldı.

Ünlü organizatör, Chuck Liddell’ın başka bir efsane dövüşçü Tito Ortiz ile yapacağı bir karşılaşma ile geri dönüş yapmasını istiyor. Oscar De La Hoya, bu konu hakkında; “Tito ve Chuck’ı bir hayal edin, bu büyük bir şey olur.” dedi.

Boks efsanesi Oscar De La Hoya’ya MMA kafesinde yapacağı bir maçta şansı olup olmadığı da soruldu. De La Hoya, bu soruya oldukça dürüst bir şekilde cevap verdi. “30 saniye bile dayanamam.” dedi.


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

4
Yorumlar

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Yilmaztasahmet kurtAbdullah yılmazBlackMamba Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
BlackMamba
Üye
★★★★
BlackMamba

Bütün kuşları s..tin bı leylek kalmıştı …

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

mma DÖVÜŞÇÜLERİN tekniklerine hayranmış. demiyor paranın kokusunu aldım 😀

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

s.çmadık ocak başı kalmamış birde oraya mı 🙂 chuck lidell dayı fosil oldun fosil. ne geri dönmesi? kalpten gidersin maazallah.

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Her ipte oynayan cambaz o degilde artik ipin ustunde oryantal yapan cambaz olmus bizde diyelimki de get la hoya ya