Rafael dos Anjos Kazandı ve Meydan Okumalar Başladı


rafael-dos-anjos

Geçen cumartesi gecesi Robbie Lawler’ı yenerek UFC yarı orta sikletin en güçlü şampiyonluk adaylarından biri haline gelen Rafael dos Anjos’a diğer dövüşçülerden meydan okumalar geldi.

Çıktığı son 5 maçı kazanarak iyi bir form grafiği yakalayan Colby Covington, Rafael dos Anjos’un performansından etkilenmediğini söyledi. Covington, Dos Anjos’un Robbie Lawler gibi “yaşlı ve dökük” bir adamı yenemediğini söyledi. 29 yaşındaki dövüşçü, Rafael dos Anjos’a geçici şampiyonluk maçı teklif etti.

Rafael dos Anjos, Colby Covington’un bu sözlerine cevap verdi. Dos Anjos, “Bu adam Twitter’da saçma laflar ediyor. Bu siklette yaptığı hiçbir şey yok. Demian Maia’yı yendi fakat Maia çok berbat bir durumdaydı.” dedi.

stephen-thompson

Rafael dos Anjos’a bir diğer teklif Stephen Thompson’dan geldi. Thompson, Dos Anjos – Lawler maçını övdü ve Dos Anjos’a aynı kalitede bir maç yapmayı teklif etti. Stephen Thompson, “Bu bir savaştı. Hem Rafael Dos Anjos’a hem de Robbie Lawler’a şapka çıkarıyorum. Ben mart ayında geri döneceğim. Dos Anjos, seninle birlikte taraftarlara bir zevkli maç daha izletelim. Bence biz bunun için uygunuz.” dedi.

UFC yarı orta siklet şampiyonu Tyron Woodley de Rafael dos Anjos hakkında yorumda bulundu. Woodley, Dos Anjos ile karşılaşırsa onu çok rahat bir şekilde nakavt edeceğini iddia etti.


Benzer Haberler

Yorumlar

1 Yorum - "Rafael dos Anjos Kazandı ve Meydan Okumalar Başladı"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
cemil aslan
Üye
cemil aslan

woodley çok tehlikeli ve akıllı dövüşen bir mma’cı. çok güzel bir maç olur.