Ronda Rousey Çok İddialı Konuştu!


2797EDF500000578-0-Ronda_Rousey_wants_to_find_a_way_to_return_to_the_WWE_after_taki-m-29_1429096113930

Geçtiğimiz 14 Kasım 2015 tarihinde Avustralya’da UFC Kadınlar Horozsıklet unvanını savunmak için kafese giren Ronda Rousey, bu karşılaşmada Holly Holm’e unvanını nakavt ile birlikte kaybetmiş ve gerçekten ağır hasar almıştı.

Maçtan sonra çıkan haberler Rousey’nin 6 ay dövüşemeyeceği ve geri döndüğünde bir rövanş hakkı olacağı yönündeydi. Karşılaşmanın ardından sessizliğini koruyan Ronda Rousey, sessizliğini geçtiğimiz gün verdiği röportaj ile birlikte bozdu.

İnsanların kendisinin üzerine çok geldiği ile sözlerine başlayan Rousey, “Evet karşılaşmayı kaybettim. Aynı zamanda unvanımı  da. Fakat bu dünyanın sonu değil. Bir sporcuysanız kaybetme olasılığınız her zaman vardır. İnsanlar bana çok tepki gösterdi. Bu tepkilere cevap vereceğim. Sadece geri döneceğim ve Holly Holm ile rövanş maçına çıkacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

Holly Holm’den ise bu sözlere henüz bir yanıt gelmedi.


Haberle ilgili başlıklar: , , , , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

11 Yorum - "Ronda Rousey Çok İddialı Konuştu!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
caner
Ziyaretçi
caner

ama ne dövdü holm 😀

nihat
Ziyaretçi
nihat

o degilde Holm dan ne dayak be yedin Ronda,,,

Mike tyson
Ziyaretçi
Mike tyson

ronda judadan geldıgınden dolayı rakiplerini bızım kırkpınar tabırıyle kurtkapanı yapıp kolunu bacagını sıkıştırark rakibini hareketsız sekılde bırakıp macları kazanıyodu.holm bundan ıyı ders cıkarmıs ki kendıne yaklastırmadı ve hep uzaktan japla rondayı hasat ettı.ronda kurt kapanı yapabılseydı holmda aynı akıbede ugrayacaktıçronda yanlış taktıgının kurbanı oldu.zaten ıyı yumruk atamıyosun. barı en iyi yaptıgın judo kurt kapanı hareketını yapaydın ıyıydı.rovansta kesın yapacaktır.

Roman Gonzalez
Ziyaretçi
Roman Gonzalez

Aynen Mike Tyson adlı kardeşim yumrukda holm büyük oranda önde ama ronda belden bir yakalarsa kündeye getirir holly holmu 🙂

max
Ziyaretçi
max

şaka maka iyi sopa yedi, ama çok fena sopa yedi, o değil de ne sopa be kardeşim 🙂
elli oldu izliyorum maçı her seferinde ayrı bi zevk verio 🙂

Kaptan
Ziyaretçi
Kaptan

Hacı o tekme Ronda yı yamultmuş. Kadın kendine gelemedi.

Abdullah
Ziyaretçi
Abdullah

Bu sefer daha fena dayak yiyeceksin 🙂

Abdullah
Ziyaretçi
Abdullah

Gerçekten de öyle ronda’nın rakibini kitlemesinden başka bir meziyeti yokmuş…

İmparator81
Ziyaretçi
İmparator81

Zaten ronda çoğu maçını submission ile kazanıyor en iyi olarakta armbar yapıyor. Holm u yenmek istiyorsa maçı yere çekmeli bir judocu ve gracie den bjj öğrenen biri olarak.ama ayakta yine dovusurse holly un dünyasına gelmiş olacak.holly holm unda bu maçta takedown yememesi gerekiyor bence özellikle escape lere çalışmalı yere düşerse hemen ayağa kalkmalı.

Roman Gonzalez
Ziyaretçi
Roman Gonzalez

Holly holm çoğu rakibini aynı taktikle nakavt ediyor. Sadece rondaya özel bir şey değildi. Ronda salak gibi önünde durdu dirseği de yedi tekmeyide yedi kendine gelemedi. Başka bir yolunu bulmak zorunda holly holm ona göre çok daha güçlü ne yapıp edip güreşe alması lazım kazanmak istiyorsa aksi takdirde gene aynısı olacaktır.

Kaptan
Ziyaretçi
Kaptan

Ronda spontan takılıp düşünmeden rakiplerini yenmeye alışmıştı Wladimir gibi. 2 si içinde hayat değişti. Bakalım ne olacak.