Ronda Rousey’nin Antrenöründen UFC Severleri Şaşırtacak Açıklamalar!


maxresdefault

UFC’nin antrenörler kadrosunda yer alan eski MMA dövüşçüsü ve aynı zamanda Ronda Rousey’nin antrenörlüğünü yapan Mike Dolce, Ronda Rousey’nin rövanş maçına çıkması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz 15 Kasım tarihinde Avusturalya’da UFC Kadınlar Horozsıklet unvanını savunmak için Holly Holm ile karşılaşan Ronda Rousey, bu karşılaşmadan 2. roundda nakavt olarak mağlup ayrılmıştı.

UFC Başkanı Dana White, bu karşılaşmanın rövanşının kısa zaman içerisinde olacağını söylemişti. Fakat Ronda Rousey bu karşılaşmadan büyük hasar almıştı.

Daha sonrasında yapılan açıklamaya göre rövanş karşılaşmasının 2016 Temmuz ayında UFC 200’de gerçekleştirileceği iddiası ortaya atıldı. UFC yöneticileri bu tarihte hemfikir durumdalar.

Rousey’nin antrenörü Mike Dolce ise Ronda Rousey’nin Temmuz ayında maça çıkması taraftarı değil. Yaptığı açıklamaya göre Ronda Rousey henüz bu karşılaşma için hazır değil, o tarihe kadar da kendini toparlayamaz. Dolce’nin açıklamaları şu şekilde;

Ronda Rousey’nin UFC 200’de karşılaşmaya çıkmasını doğru bulmuyorum. Holly Holm ile çıktığı karşılaşmada aldığı darbelerden dolayı büyük hasar içerisinde. Temmuz ayına kadar toparlayabileceğini sanmıyorum. Maç daha sonra yapılmalı.


Haberle ilgili başlıklar: , , , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

3 Yorum - "Ronda Rousey’nin Antrenöründen UFC Severleri Şaşırtacak Açıklamalar!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
caner
Ziyaretçi
caner

zaten holly holm da daha önceden 1 maç daha yapmak istiyor du bence ilk önce tate ile sonra rousey ile maça çıkmalı

Anthony Joshua
Üye
Anthony Joshua

arkadaki kız güzelmiş

Golowkin
Ziyaretçi
Golowkin

Demekki tek benim dibim düşmemiş hatuna 🙂