MMA

SKANDAL! Nate Diaz Halka Açık Antrenmanda Sigara İçti! Çirkin!


UFC’de skandallar bitmiyor. Daha geçtiğimiz ay ödeme haksızlıkları konusunda dövüşçüler bildiri yayınlamıştı. Onun da öncesinde eleştiri yapan kadın dövüş starı Cyborg takımdan kovulma noktasına kadar getirilmişti. McGregor müslüman olduğunu bildiği alkol kullanmayan rakibi Khabib’e alkol içirmeye çalışmıştı.

Rezaletler Bitmiyor

Şimdi ise dünyaca ünlü Nate Diaz hakla açık antrenmanda bildiğiniz sigarayı çıkardı yaktı ve içmeye başladı. Bitene kadar da bırakmadı. İnanılmaz durum karşısında herkes şaşkına dönerken akıllara McGregor’un Nurmagomedov maçı basın toplantılarında alkol içmesi geldi.

Skandal üstüne skandal yaşanan UFC’de Başkan koltuğunda oturan Dana White’nin artık kontrolü sağlayamadığı fikri ön plana çıkmaya başladı.

Diaz daha önce de UFC 202’den sonra basın toplantısında gazetecilerin sorularını yine sigara içerken cevaplayarak ayrı bir skandala imza atmıştı. Seyirciler arasında da maç izlerken bunu yaparak yayıncı kuruluşu çok zor durumda bırakmıştı.

Nate Diaz bu hafta sonu UFC 241’de Anthony Pettis ile karşı karşıya gelecek.

(Yayıncılık ilkelerimiz gereği skandal görseli haberimizde paylaşmıyoruz.)


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
2 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
MrN0
MrN0
2 yıl önce

yiyosa türkiyeden alıp içsin o sigarayı , gene zam geldi , tek fırt içilmişleri bile 2 .bci elde dünya para 😀

TheDuran
TheDuran
2 yıl önce

Keşke sigara olsa, diaz yıllardır böyle yeni değil yani, kanıksamıyorum artık, maalesef amerikanın ucra refah seviyesi düşük ghetto bölgelerinde daha çocuk yaştan bu tür şeylere düşüyorlar, gerçi bizim memlekette müptela kaynıyor ama neyse.

Başa dön tuşu