Stipe Miocic, Brock Lesnar’ı Önemsemiyor


Eski UFC ağır siklet şampiyonu Brock Lesnar’ın UFC’ye döneceği söylentileri şu anda gündemin ilk sıralarında yer alıyor. Bu konu hakkında son konuşan isim şampiyon Stipe Miocic oldu.

Stipe Miocic, Brock Lesnar ile yapacağı bir maçın Lesnar için çok kötü bir tercih olacağını söyledi. Miocic, “Brock Lesnar, eski UFC şampiyonu. Herkes onun ne yapabileceğini biliyor. O çok güçlü bir dövüşçü, herkesi yenmeyi başardı. Fakat benimle yapacağı bir maç onun için çok kötü olur.” dedi.

UFC 226’da Daniel Cormier ile karşılaşacak Stipe Miocic, Brock Lesnar ile ilgilenmediğini Cormier maçına konsantre olduğunu belirtti. Miocic, “Koçlarım ve takım arkadaşlarımla birlikte önümüzdeki maça hazırlanıyoruz. Lesnar ile yapacağım bir maçı rahat bir şekilde kazanırım. Şu anda onu düşünmüyorum. Şu anda umurumda olan tek şey Daniel Cormier maçı.” dedi.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

5
Yorumlar

5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
HarunKızılderelıGGGProrsumsicilyamafyasi Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
sicilyamafyasi
Üye
★★★★
sicilyamafyasi

Miocic’e güvenim tam

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Adamım miocic cormier’i ezicek hiç şakası yok

GGG
Üye
★★★★
GGG

Miocic tarih yazıyor. Şovmen Lesnar’ın miocic karşısında şansı olmaz

Kızılderelı
Üye
★★★★
Kızılderelı

CORMİER YENECEKTİR MİOCİC ÇOK ŞİŞİRİLDİ

Harun
Üye
★★★
Harun

cain lesnar’ı fena dövmüştü alistair overeem da lesnar’ı güzel bir şekilde nakavtlamıştı. altyapısı dövüş olmayan güreşçiler sağlam bir karaciğere sahip değildirler. aldıkları darbe onları normal bir dövüşçüye göre daha çok etkiler. lesnar’ın da nefesi kesildi ve bitti. diğer konularda da lesnar iyi bir dövüşçü değil. cüssesiye rakiplerine üstünlük sağlıyor. gerçek dövüşçüler karşısında patlıyor. (velasquez, overeem) miocic’in dediği gibi bu maç… Devamını oku »