UFC 230’un Ana Maçı Açıklandı! Eleştiriler Yağmur Gibi Yağdı!


UFC, 3 Kasım’da New York’taki Madison Square Garden’da yapacağı UFC 230 dövüş gecesinin ana maçını açıkladı.

UFC 230’un ana maçında Valentina Shevchenko ile Sijara Eubanks, UFC kadınlar sinek siklet kemeri için mücadele edecek. Kemer, eski şampiyon Nicco Montano’nun Shevchenko ile yapacağı maçtan önce hastalanıp karşılaşmadan çekilmesi sonucu boşa çıkarılmıştı.

Valentina Shevchenko’nun UFC 231’de bu kemer için eski saman siklet şampiyonu Joanna Jedrzejczyk ile karşılaşacağı açıklanmıştı fakat UFC yönetimi karar değiştirip Shevchenko’nun Eubanks ile maça çıkacağını açıkladı.

UFC’nin Madison Square Garden gibi bir yerde yapacağı bu gece için düşük profilli bir ana maç seçmesi büyük eleştirilere sebep oldu. Bir çok kişi PPV sistemiyle izlenecek bu organizasyon için 65 dolar ödemeyeceğini söylüyor.

Bir kesim de gecenin yan ana maçı olan Dustin Poirier – Nate Diaz karşılaşmasının ana maç olmasını ve bu büyük maçın 5 raunt üzerinden yapılmasını istiyor.

Bu sikletin eski şampiyonu Nicco Montano veya eski sinek siklet şampiyon Joanna Jedrzejczyk’in yerine Sijara Eubanks’in kemer maçı için tercih edilmesi de büyük bir eleştiri alıyor. Jedrzejczyk’in o tarihe kadar hazır olamayacağı için tercih edilmediği belirtiliyor. Bu siklette şampiyonluk yaşayan tek isim olan Montano’nun ise neden tercih edilmediği bilinmiyor.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

4
Yorumlar

4 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Fuat MirzaGGGDr.SteelhammerProrsum Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Kıza rakip bulamıyorlar amanda nunes de 2. maça hastalık nedeniyle çıkamamış sonra ki bir tarihte karşılaşmışlardı ve hayatımda gördüğüm en göz göre göre haksız kararın verildiği maç olmuştu şimdi de önce nico montano sonra da johanna bir şekilde bu maça çıkmıyorlar ve hiç haksız sayılmazlar ikisi de valentinaya rakip olamaz bir tek cyborg onunla kafaya kafaya dövüşüp kazanabilir o da… Devamını oku »

TysonnFury
Üye
★★★★
TysonnFury

Diaz maçı varken kadınlar maçını ana maça koymak UFC’nin mallığı amk

GGG
Üye
★★★★
GGG

Skandal! O maçı Montano hak ediyor

Fuat Mirza
Üye
Fuat Mirza

65$ = 395 TL